Українців запрошують створити ІТ-проєкти під час карантину. Міністерство цифрової трансформації запускає національний конкурс IT-проєктів та ідей для полегшення життя громадян і бізнесу під час пандемії коронавірусу, призовий фонд для переможців становить 4 мільйона гривень.
Про це йдеться у пресрелізі відомства.
“Нам потрібні борці за соціальну користь: розробники, стартапери, маркетологи, дослідники та громадські активісти. Ділись ідеями, отримуй винагороду та змінюй хід майбутнього України!”, – йдеться у повідомленні на сайті hack-corona.
Серед жюрі конкурсу, зокрема, CEO Petcube Ярослав Ажнюк, співзасновник Monobank Олег Гороховський, засновник маркетингової компанії FEDORIV Андрій Федорів, а також міністр Мінцифри Михайло Федоров.
До участі у конкурсі запрошуються розробники, стартапери, маркетологи, дослідники та громадські активісти.
Які напрямки?
Учасники можуть подати проєкти за такими напрямками:
- Протидія коронавірусу. Електронні сервіси, спрямовані на протидію поширення епідемії COVID19
- Е-послуги для громадян. Соціальні, освітні, адміністративні та інші публічні послуги для громадян, які особливо актуальні під час карантину.
- Соціальне підприємництво. Інноваційні ідеї для розвитку цифрового соціального підприємництва в умовах карантину, які можуть бути реалізовані шляхом дистанційного залучення вразливих громадян.
- Взаємодопомога. Сервіси, спрямовані на підтримку та забезпечення життєдіяльності найбільш груп населення в умовах карантину.
Яке фінансування?
Це можуть бути яr нові продукти, так і вдосконалені рішення. Найкращі ідеї отримають фінансування, загальний призовий фонд для переможців становить 4 млн грн. Також учасники отримають менторську підтримку та можливість втілити свій проєкт протягом наступного місяця.
У відомстві відмічають IT-рішення з подолання пандемії інших країн: у Південній Кореї створили мобільний застосунок для сповіщень, якщо поряд знаходиться інфікована особа; Італія запровадила кампанію “цифрова солідарність”; Сінгапур розробив мапу захворювань, а Ізраїль впровадив дистанційний моніторинг за пересуванням хворих по геолокації.
Заявки приймаються до 6 квітня. 9 квітня члени журі оберуть переможців. Надіслати ідею можна за посиланням.