Вже у жовтні всі охочі зможуть оцінити перший  3D-мультфільм українського виробництва.

Документальна стрічка українського режисера Наталії Бабенко підкорила глядачів на кінофестивалі New Hopе  в США, за що й була визнана найкращим фільмом фестивалю та отримала високу нагороду.

Український історик Олександр Палiй порахував скільки разів відбувалися військові дії між Україною та Росією

На чужбине украинцы занимали важные государственные посты, покоряли мир кино, музыки, высокой моды и технологий, совершали эпохальные научные открытия и даже летали в космос, не забывая о своих корнях

Зважаючи на успішне виконання Україною усіх вимог щодо візової лібералізації, ЄС має якомога швидше скасувати візи для українців.

Національний банк України з 11 квітня 2016 року вводить в обіг оновлені банкноти номіналом 500 гривень зразка 2015 року з удосконаленою системою захисту.

Щоб отримати доступ до архівних документів репресивних органів, потрібно лише заповнити заяву встановленого зразка, вказавши, з якою саме справою чи документом ви хочете працювати, та показати паспорт або посвідчення особи. Жодних інших документів від вас не вимагатимуть.

Намагаючись спланувати свій відпочинок, багато людей віддають перевагу морським курортам накшталт Турції, Єгипту, ОАЕ та ін. Проте, справжнім цінителям подорожей такі місця швидко набридають, а душа потребує різномаїття. Гарною і набагато доступнішою пригодою може стати поїздка у справжнє українське село. 

Сторінка 1 із 2