У кінотеатрі кіно “Люм`єр” за підтримки "Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка" та благодійного фонду “ТОБІ” відбувся прем'єрний показ національного фільму “Воїни духу”
Вже за місяць чекаємо прем'єру американо-канадського фільму “Гіркі жнива”. присвяченого трагічним подіям Голодомору в Україні у 30-тих рр. Цей фільм є першою англомовною художньою кінокартиною про ті страшні події.
З'явився трейлер українського фільму жахів під назвою "Лиса гора" режисера Романа Перфільєва, який було знято в Києві.
Вже на початку 2017 року в широкий прокат у багатьох країнах вийде англомовна канадська стрічка "Гіркі жнива" (Bitter Harvest, Devil’s Harvest) про Голодомор в Україні, в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття.
Історію, знайому сотням українських сімей, покажуть у кінотеатрах. Так, 10 листопада у широкий прокат вийшов український фільм «Гніздо горлиці», знятий у копродукції з Італією за мотивами однойменної книжки Василя Мельника. Історію української жінки з буковинського села, яка їде на заробітки…
Вже у жовтні всі охочі зможуть оцінити перший 3D-мультфільм українського виробництва.
Документальна стрічка українського режисера Наталії Бабенко підкорила глядачів на кінофестивалі New Hopе в США, за що й була визнана найкращим фільмом фестивалю та отримала високу нагороду.
Під час роботи 69-го Каннського кінофестивалю молоді українські режисери отримали можливість не лише представити свої фільми, а й зав’язати корисні контакти із західними кінематографістами
Відомі діячі кіно відвідали український бізнес-ланч під час 69-го Каннського кінофестивалю.
У соцмережах з'явився кадр з фільму "Вій" з персонажем, який схожий на президента Росії Володимира Путіна.
Український мультфільм «Dave and Ava» створений анімаційною студією з міста Львова (Україна).
Унікальне відео з передвоєнної Коломиї можна знайти в Youtube. На кінохроніці — свято 49 Гуцульського полку стрільців у Коломиї в 1938 році
Кабмін заборонив Державному агентству з питань кіно реєструвати та видавати прокатне посвідчення на фільми, учасники яких включено до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці.
«Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919» - новий документально-ігровий фільм 2015 року від режисера Тараса Химича є продовженням циклу пізнавальних фільмів з історії України першої половини минулого століття.
Відкриття заплановане на перше півріччя 2016 року.
До свого 70-річчя ЮНЕСКО сформувала список з п’яти фільмів, які представлять фестиваль світових шедеврів, серед них і український художній фільм Олександра Довженка "Земля".