У Міністерстві внутрішніх справ України заявляють, що затримані в РФ українці є жертвами торговців людьми Featured
Субота, лют. 11 2017
У Міністерстві внутрішніх справ України заявляють, що громадяни України, затримані в Росії у справі про міжнародний наркосиндикат, є жертвами торговців людьми.
Німеччині не вистачає кваліфікованих робітників: запрошують іммігрантів з-за меж ЄС Featured
П'ятниця, лист. 18 2016
Німеччина, незважаючи на великий приплив мігрантів, відчуває гостру нестачу в кваліфікованій робочій силі. Новий законопроект спрямований на залучення до Німеччини саме таких іммігрантів з-за меж ЄС.
Середа, лист. 16 2016
Верховна Рада ратифікувала угоду про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю.
Четвер, жовт. 27 2016
26 жовтня 2016 року Державна Рада підтвердила рішення Регіонального Адміністративного Суду Лаціо та відхилила апеляцію уряду Італії, відмінивши остаточно оплату так званого "податку на проживання".
Ізраїль запрошує українських будівельників Featured
Четвер, жовт. 06 2016
В Ізраїлі на будівництвах незабаром будуть працювати тисячі українських будівельників. Така звістку не може не радувати, тому що широко відомий факт різкої нестачі професійних будівельників в Ізраїлі, а українські кваліфіковані спеціалісти ціняться у всьому світі.
В Росії збираються знести храм Київського Патріархату Featured
Середа, жовт. 05 2016
Російський суд постановив знести в Московській області храм Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Вівторок, серп. 09 2016
Подорожуючи Австрією на авто, необхідно зважати на деякі правила та регулювання, що діють на території країни та можуть відрізнятися від звичної практики.
В Італії відмінено податок на продовження дозволів для проживання Featured
Четвер, трав. 26 2016
Регіональний адміністративний суд Лаціо (ТАR) задовольнив скаргу профспілок Inca та Cgil, анулюючи сплату внеску, що коливається від 80 до 200 євро за отримання і продовження дозволів на проживання.
У Білорусі на 3 роки підвищено пенсійний вік Featured
Вівторок, квіт. 12 2016
Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ, який підвищує пенсійний вік у країні на три роки, про це повідомляється на сайті глави Білорусі.
Інформація для власників угорських паспортів та тих, хто планує їх отримати Featured
Середа, лют. 17 2016
Від початку цього року співробітники Державної прикордонної служби України неодноразово викривали українців, які під час перетину кордону використовували незаконно видані угорські паспорти.
Сторінка 1 з 3

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті