Дві громадянки РФ попросили притулку в Україні через утиски в Росії Featured
Понеділок, січ. 16 2017
До міжнародного автомобільного пункту пропуску “Гоптівка” в Харківській області, прибули з маленькою дитиною з Росії пішки дві громадянки РФ українського походження, які попросили надати їм статус біженців в Україні через утиски за етнічною ознакою. 
Санта з Канади вітає  з Різдвом українською. Featured
Вівторок, січ. 10 2017
Зустріти у Канаді Санта Клауса, який вітає з Різдвом українською пощастило лідеру українського гурту СКАЙ Олегу Собчуку.
Сірий Клин або Сіра Україна Featured
Неділя, січ. 08 2017
Сірий Клин (інша назва: Сіра Україна) — неофіційна назва Південно-Західного Сибіру і Північного Казахстану з кінця XIX—початку XX століття, де розгорнулася масова українська колонізація (загальна площа колонізованої території — 460 тисяч квадратних кілометрів).
Майстри українського цирку на новорічній арені іспанської столиці Featured
Четвер, січ. 05 2017
Назва цирку «CIRCO PRICE». А розташований він у центрі Мадрида. Номер, у якому виступають наші акробати-стрибуни на підкидній дошці, називається «TroupeU-ShowTeam. Acrobacia». Літера «U» - означає «Україна», тобто загалом українська акробатична шоу-команда.
Район Чикаго, який заснували вихідці із України, визнали одним з найпривабливіших районів США Featured
Середа, січ. 04 2017
Район Чикаго під назвою "Українське село" визнали одним із найпривабливіших у США.
Понеділок, груд. 26 2016
Українська громада канадських прерій до сих пір живе за Юліанським календарем та святкує Різдво сьомого січня.
Український Різдвяний ярмарок в Мюнхені Featured
Четвер, груд. 22 2016
Як вже ми подавали від 16.12 до 18.12.2016 відбулася в Мюнхені благодійна різдвяна вистава під назвою „Український Різдвяний ярмарок“
Як тернополянка підкорювала Канаду. Featured
Четвер, груд. 15 2016
Мало хто знає, але серед тернополян були люди, що досягли неймовірних висот по той бік Гринвіча. Однією з таких людей стала Ольга Семака.
Херсонець, який працює в Німеччині, купив «швидку» для п’яти сіл на Херсонщині Featured
Субота, груд. 10 2016
У Херсонській області з’явилася перша автівка швидкої допомоги марки "Мерседес", яку купив для земляків Віктор Полевіков.
У Москві перед Національним культурним центром України відбулася "акція протесту", учасники якої спаплюжили пам'ять жертв Голодомору. Featured
Понеділок, лист. 28 2016
26 листопада близько двох десятків "активістів" на чолі з муніципальним депутатом Дмітрієм Захаровим, прийшовши під культурний центр, заявили, що не згодні з твердженням про те, що Голодомор – це геноцид українського народу.
Сторінка 1 з 22

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті