Каменярі працюють над вершиною колони під час будівництва Будинку Законодавчих зборів Манітоби, 1915 р. Фото: L. B. Foote Featured
Понеділок, лют. 27 2017
У 1911 році у канадській провінції Манітобі вирішили, що настав час збудувати більш достойний осідок для своїх провінційних Законодавчих зборів і уряду
Меланія Трамп подарувала японським гостям скульптуру, зроблену українцем Featured
П'ятниця, лют. 17 2017
Під час візиту японської делегації перша леді США Меланія Трамп подарувала дружині японського прем'єра порцелянову скульптуру під назвою "Квітуча троянда". Її створив український емігрант художник Володимир Каневський.
У Гамбурзі евакуювали аеропорт через невідомий газ Featured
Неділя, лют. 12 2017
Аеропорт в німецькому місті Гамбург у неділю був закритий, а сотні пасажирів евакуйовані після того, як 50 людей постраждали від невідомої речовини, яка, ймовірно, поширилася по системі кондиціювання.
У Росії назвали один з островів на честь Героя України Featured
Субота, лют. 11 2017
Один із п'ят безіменних курильських островів отримав назву Дерев'янко — на честь українця, що поклав кінець 2 світовій війні, генерал-лейтенанта Кузьми Дерев'янка.
Четвер, січ. 26 2017
У колишніх громадян України є всі можливості, аби не втрачати зв’язку з рідною країною: церкви, школи, музеї, фінансові установи, магазини, ресторани, клуби... Помітне місце в житті «нових американців» посідає футбол. Звісно, коли звучать слова «Україна» та «футбол», третім у цьому рядку є «Динамо». Сьогодні наш співрозмовник – спортивний журналіст Яків Стрельчин, організатор Клубу вболівальників «Динамо» в Чикаго.
Середа, січ. 25 2017
З 18 по 22 січня в іспанській столиці тривав щорічний Міжнародний туристичний ярмарок, відомий під назвою FITUR.
В США народилися двійнята з різним кольором шкіри. ФОТО Featured
Середа, січ. 25 2017
Ці малятка стали відомими буквально після народження, так як є рідкісними двухрасовими двійнятами. У них різний колір шкіри, так як їх батьки Вітні Мейер і Томас Дін представники різних рас. Уїтні - білошкіра, а Томас - темношкірий.
НІ російській агресії в Україні! #StopPutinsWarInUkraine! Рига, Латвія Featured
Понеділок, січ. 23 2017
Українці  всього світу , дорослі і малі, з сім’ями, друзями, сусідами, вийшли 21 грудня на вулиці своїх міст сказати НІ російській агресії в Україні!
Дві громадянки РФ попросили притулку в Україні через утиски в Росії Featured
Понеділок, січ. 16 2017
До міжнародного автомобільного пункту пропуску “Гоптівка” в Харківській області, прибули з маленькою дитиною з Росії пішки дві громадянки РФ українського походження, які попросили надати їм статус біженців в Україні через утиски за етнічною ознакою. 
Санта з Канади вітає  з Різдвом українською. Featured
Вівторок, січ. 10 2017
Зустріти у Канаді Санта Клауса, який вітає з Різдвом українською пощастило лідеру українського гурту СКАЙ Олегу Собчуку.
Сторінка 1 з 23

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті