Четвер, січ. 05 2017
Є вагомі підстави вважати, що, як мовиться, більш-менш організоване поселення українців в країні кориди та фламенко почалося в середині 1940-их років. Проте за Піренеями наші співвітчизники з'явилися дещо раніше. Власне, спробуймо кинути оком на цю тему в двох ракурсах: до 1940-их років і після.
Миколай нас почув - «ДИВОСВІТ» не обминув Featured
Четвер, груд. 22 2016
Ось уже кілька років підряд присутня на святі Миколая в нашому культурно-освітньому центрі, що в місті Алькоркон поблизу іспанської столиці, проте вперше почула такі гучні та дружні заклики нашої дітлашні, скеровані до святого, щоб він завітав до неї. Звісно, що дитячий улюбленець не міг не навідатися, коли його з таким нетерпінням очікували! 
У передачі Вифлеємського Вогню Миру в Латвії участь звяли представники 17 національностей Featured
Вівторок, груд. 20 2016
18 грудня в ризі в церкві Св.Марії Магдалени відбулось передання Вифлеємського Вогню Миру скаутами Української організації Пласт та Латвії представникам різних конфесій Латвії.
У Лондоні вшанували пам'ять жертв Голодоморів та закликали світ визнати цю трагедію геноцидом українського народу Featured
Неділя, лист. 27 2016
26 листопада у Лондоні пройшли жалобні заходи із вшанування жертв Голодоморів в Україні
Свято української мови у Ляйпціґу Featured
Четвер, лист. 10 2016
Сказати, що це було гарно, нічого не сказати. Це було просто чудово! Та й не могло бути інакше, адже стільки людей вклали свою душу, уміння та старання у його підготовку!
Вівторок, жовт. 11 2016
9 жовтня 2016 року, українська громада Чикаго зібралась на Панахиду в пам'ять 10 мільйонів жертв українського Геноциду 1932-33 років. Після Панахиди відбулась поминальнаа хода пам'яті жертв Голодомору, очолювана ветеранами і духовенством, а також "Голодний Обід".
Сторінка 1 з 11

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті