У португальських містах: Лісабоні, Бразі, Порто, Фару та Евора вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні Featured
Вівторок, лют. 21 2017
19.02.2017 у португальських містах: Лісабоні, Бразі, Порто, Фару та Евора пройшли мітинги-реквієми вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Подвигу учасників Революції Гідності та Героям Небесної Сотні присвячуємо Featured
П'ятниця, лют. 17 2017
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Субота, січ. 28 2017
Фактично завершується святковий Різдвяний цикл, який у нашому культурно-освітньому центрі вже впродовж кількох років знаменується підсумковим урочистим дійством, на який збираємося не лише ми, дивосвітівці, але й приходять до нас бажані гості. Цей рік не став винятком.
Вівторок, січ. 24 2017
Ось уже кілька років поспіль члени українсько-іспанських родин, батьки й дідусі яких у грудні 1946 року прибули в Іспанію, тим самим започаткувавши організоване поселення наших краян на цих теренах, зустрічаються в часі Різдвяних свят у затишному українсько-іспанському ресторані «Расер», що на столичній вулиці Браво Мурільйо, 70 (район станції метро Кватро Камінос).
Четвер, січ. 05 2017
Є вагомі підстави вважати, що, як мовиться, більш-менш організоване поселення українців в країні кориди та фламенко почалося в середині 1940-их років. Проте за Піренеями наші співвітчизники з'явилися дещо раніше. Власне, спробуймо кинути оком на цю тему в двох ракурсах: до 1940-их років і після.
Миколай нас почув - «ДИВОСВІТ» не обминув Featured
Четвер, груд. 22 2016
Ось уже кілька років підряд присутня на святі Миколая в нашому культурно-освітньому центрі, що в місті Алькоркон поблизу іспанської столиці, проте вперше почула такі гучні та дружні заклики нашої дітлашні, скеровані до святого, щоб він завітав до неї. Звісно, що дитячий улюбленець не міг не навідатися, коли його з таким нетерпінням очікували! 
Сторінка 1 з 11

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті