Українці Італії вшанують пам’ять Йосифа Сліпого Featured
Четвер, лют. 16 2017
125-та річниця від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого
Неділя, лют. 12 2017
Концертна програма під назвою «Стожари» у виконанні народного артиста України, відомого співака, композитора та музиканта, автора неповторних «Смерекової хати», «Писанки» та інших шлягерів і його сина В’ячеслава, яка відбулася в українських греко-католицьких парохіях Мадрида та Ґетафе (міста-супутника іспанської столиці) 28 і 29 січня, викликала підвищений інтерес у наших трудових мігрантів.
П'ятниця, лют. 10 2017
І зробив це вдруге. А вперше народний артист України, відомий співак, композитор та музикант виступав торік у травні з програмою «Горнусь до тебе, Україно!», яку представив разом зі своїми синами В’ячеславом і Павлом-молодшим у концертному центрі «Los Pinos», що в Алькорконі поблизу Мадрида.
Австрійське ТБ вибачилося перед послом України Олександром Щербою за згадку про "російський Руслан" Featured
Четвер, лют. 09 2017
Австрійський телеканал ORF вибачився перед послом України в цій країні Олександром Щербою за те, що в сюжеті однієї із своїх програм український літак Ан-124 "Руслан" журналісти назвали "російським".
Митрополит Антоній відвідав українські православні парафії в Австралії Featured
Вівторок, лют. 07 2017
Високопреосвященний Митрополит Антоній Первоієрарх Української Православної Церкви в США і Діяспори, відвідує під сучасну пору Українські Православні парафії в Австралії.
Субота, лют. 04 2017
Після загострення бойових дій на Донбасі латиські активісти та представники української громади Латвії в четвер пікетували посольство РФ в Ризі. На заході були присутні кілька відомих латвійських політиків.
П'ятниця, січ. 20 2017
ДО 70-РІЧЧЯ ОРГАНІЗОВАНОГО ПОСЕЛЕННЯ УКРАЇНЦІВ В ІСПАНІЇ
П'ятниця, груд. 30 2016
23 грудня завершила свою роботу Міжнародна мадридська різдвяна ферія (ярмарок), яка тривала цілий тиждень, розпочавшись 15-го числа. Відбувалася вона у столичному культурно-виставковому центрі «Matadero». І, як уже увійшло в традицію, участь у цьому форумі культур взяли участь представники української громади.
Сторінка 1 з 31

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті