125 років тому назад перші українські поселенці ступили на канадську землю Featured
Середа, вер. 21 2016
Сьогодні виповнюється 125 років з того дня, як перші українські поселенці ступили з борту корабля "Орегон" на канадську землю.
Середа, груд. 02 2015
1 грудня у Дюссельдорфі (Німеччина) розпочало свою роботу українське консульство.
Середа, лип. 08 2015
Після 11 червня нові вимоги мають перешкоджати отримувати громадянство людям, котрі не приносять користі країні та її економіці. А урядовці зможуть запобігати випадкам, коли люди прагнуть стати громадянами тільки заради отримання канадського паспорта, не маючи намірів зберігати зв’язки з країною. 
Ми не можемо так більше, - українські переселенці в Примор'ї (Росія) Featured
Вівторок, жовт. 07 2014
Після місяця перебування в ПТР (пункт тимчасового розміщення) вимушені переселенці не змогли знайти роботу та житло через відсутність документів, тому хочуть повернутися в Україну.
Як виживають українські заробітчани в Італії Featured
П'ятниця, серп. 08 2014
Хто ті люди, що мушені волею долі вирушити у країну-чобіток? На уроці географії вчитель пояснює: «Ось ця держава, діти, Італія, вона схожа на чобіток!» – «Ні, Марь Іванівна, Італія схожа на рай!» Але в житті все інакше.
Священик А.Гончаренко серед читачів редаґованої ним у США газети «Свобода». 1901 р. Featured
П'ятниця, лип. 04 2014
3 липня 1885 р. у Сполучених Штатах Америки було засновано перше товариство взаємодопомоги українських емігрантів першої хвилі еміграції «Братство Св. Миколая». Його засновником став священик з Галичини Іван (Джон) Волянський, який прибув до Пенсільванії в 1884 р.
Українська освіта в Канаді: успіхи та виклики Featured
П'ятниця, лип. 04 2014
У сьогоднішньому світі, який безупинно змінюється й диктує нам темп щоденного життя, відбувається переосмислення бачення всього, чим живе людство. Чи не в першу чергу це стосується освітницької ниви, зокрема шкільництва, адже ті принципи, що будуть закладені у підростаючих громадян, відображатимуть майбутність нашого суспільства.
Українська діаспора з Італії зібрала кошти на підтримку авіаційної бригади, яка дислокується в Івано-Франківську Featured
Вівторок, лип. 01 2014
Українки з Прикарпаття, які нині працюють в італійській провінції Бергамо, зібрали близько двох з половиною тисяч євро для допомоги військовим 114 бригади тактичної авіації.
Сторінка 1 з 5

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті