Підкатегорії

Галина Криворчук, Олег Павлів, Жанна Бебешко Featured
Четвер, січ. 16 2014
У рамках 50-го Міжнародного кінофестивалю «Золота Прага» в Будинку національних меншин у чеській столиці відбулася зустріч місцевої діаспори з представниками української кінематографії, а саме із головним режисером ТРК «Культура» Жанною Бебешко, директором інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого Василем Вітром, директором кіностудії «Віател»…
П'ятниця, груд. 06 2013
5 грудня ансамбль « Украiнськi візерунки» з Дрогобича, мальовничого міста Львівської області, що славиться старовинними дерев'яними храмами, дав в Ризі дивовижний концерт.
Понеділок, жовт. 21 2013
З´явилося воно у 1991 році, коли Міжнародна Федерація Перекладачів (FIT) проголосила День святого Ієроніма, що традиційно вважається покровителем перекладачів, Міжнародним днем перекладачів. Переклад усної мови або письмового тексту з однієї мови на іншу — це ціле мистецтво, тому професіоналів, що працюють у цій галузі не так вже і багато. Про…
Середа, жовт. 16 2013
Дітям українських заробітчан на час їх роботи за кордоном хочуть призначати офіційних опікунів.
П'ятниця, жовт. 11 2013
Українські заробітчани, які працюють покоївками і різноробочими, починають перекваліфікуватися в бізнесменів. При цьому, деякі домагаються досить хорошого успіху на цьому терені.
П'ятниця, жовт. 11 2013
Очільники Львівщини домовились про співпрацю із українською діаспорою у Словенії. 7 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук спільно з головою облради Петром Колодієм підписали Меморандум про співпрацю з головою Товариства українців у Словенії «Берегиня» Галиною Маловшек.  
Середа, жовт. 09 2013
Українців почали сприймати за конкурентів, адже погоджуються працювати за меншу зарплату.   У Південній Європі через кризу та конкуренцію погіршується ставлення до українських заробітчан. Так, якщо раніше за кордоном не вистачало робочих рук, а місцеві не йшли на непрестижні вакансії, то зараз європейці все частіше погоджуються на брудну роботу, а в…
Середа, жовт. 02 2013
Високо в Піренеях між Францією та Іспанією сховалося гірськолижне князівство Андорра. Так і хочеться сказати царство, так тут панує ідилія вічного відпочинку та умиротворення з природою гірських вершин.
Вівторок, жовт. 01 2013
Українська діаспора в Латвії нещодавно відзначила 102-у річницю з дня свого заснування і налічує близько 60 тисяч жителів балтійської держави.
Понеділок, вер. 30 2013
МАРІЧКА ГАЛАБУРДА – ЧИГРИНГРЕЦЬКО-СЕРБСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ Й МИВсе, що відбувається навкруги мене й пов’язане, зокрема з українцями з бувшої Юґославії, мені близьке, бо мій чоловік перебував там до і підчас війни й в Београді ( Белграді) мав зв’язки з Сербською Православною Церквою…Це окрема тема.
Сторінка 1 з 4

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті