Його ім’я означає "море" #ВічноЖивіГерої #МарісКамінський

Його ім’я означає "море", але він з дитинства любив небо. Тому йшов до своєї мети, навіть не зважаючи на те, що професія військового у часи його юності вважалася непопулярною та безперспективною. Він приклав купу зусиль, підкріплених шаленим бажанням, і став до лав тих, хто з честю доводить своєю службою девіз "Ніхто крім нас".

80-та бригада, Герою твоєму шана.

Маріс Айдинович Камінський народився 9 квітня 1990 року у місті Ківерці Волинської області. Про Маріса "Стожарам" розказав волонтер Ян Осока.

У період з 2005 по 2008 роки навчався у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут. Там отримав своє перше звання "віце - сержант", а згодом став старшим віце - сержантом.

Людина спокійна, виважена, зі стійким характером, користувався великим авторитетом серед курсантів, Маріс Айдинович був завжди підтягнутим, веселим, ніколи не займався підлабузництвом, був інструктором у молодших курсів.

2012 року хлопець закінчив аеромобільний факультет Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Проходив службу у Львові в роті десантного забезпечення. З 2013 року – у військовій частині Чернівців, де займав посаду начальника продовольчої служби тилу.

У 2012 - 2013 роках був командиром взводу, з 2013 по 2016 роки - командир роти 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. З кінця 2016 року – начальник продовольчої служби.

На війні з перших її днів, учасник оборони Луганського аеропорта.

Під час служби Маріс Айдинович вирізнявся серед інших офіцерів високими професійними навичками, показував найкращі результаті з вогневої підготовки. Він був уособленням справжнього офіцера, дуже відповідальним, наполегливим та відданим своїй професії.

Захоплювався спортом, особливо любив карате. З ним було цікаво спілкуватися, у компанії він знав, як розвеселити, був також і чудовим співрозмовником. Вмів Маріс бути й хорошим вірним другом – він ніколи не виказував байдужість і завжди намагався усім допомогти: кому ділом, а кому словом.

Капітан, начальник продовольчої служби 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Загинув вночі 3 лютого в районі міста Авдіївка Донецької області під час обстрілу наших позицій з реактивних установок БМ-21 "Град".

Поховання Героя у Ківерцях. У нього залишилась мати, брат та вагітна дружина.

Підіть поцілуйте коханих. Підіть обійміть мати. Підіть подивіться на небо. Синє воно? Затягнуте хмарами? Сиплеться з нього вода?

Це неважливо. Головне, що воно спокійне.

Завдяки цьому чоловіку, який теж любив небо, а воно вогнем впало на нього, розбризкуючи металеві краплі дощу.

Прочитано 279 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Україна у вогні

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті