Пам'ятайте тих, хто загинув за Україну Рекомендовані

  • Неділя, лист. 13 2016
  • Автор  Михайло Українець
Книга пам'яті полеглих за Україну.

У мережі існує Книга пам’яті полеглих за Україну, де можна знайти світлини та коротку інформацію про Героїв, що загинули під час війни на Донбасі.

Проект «Пам’ятаємо загиблих» – це не офіційна інформація. Це Книга пам’яті, яку упорядковують активісти БФ «Стіна народної пам’яті». На сьогодні опрацьовано лише 3180 імен осіб, загиблих до 24 серпня 2016 року.

Книга містить світлини загиблих Героїв, інформацію про місце та обставини смерті, дані про нагороди, а також про місця поховання. Героїв можна знайти у списках силових відомств, де вони служили, або на карті України, де зображена кількість загиблих з різних областей.

Крім того, відвідувачі сайту можуть опублікувати якісь спогади чи важливі деталі.

Активісти повідомляють, що кожен охочий може взяти участь у редагуванні книги: змінити дані або фото, додати до списків загиблого чи надіслати будь-які інші дані.

“На жаль, ця книга не є офіційним джерелом підтвердження втрат, а лише є книгою пам”яті. Іноді трапляються помилки. Якщо Ваш родич помилково занесений до книги, але немає цьому підтвердження, чи Ви його вважаєте безвісти зниклим, будь ласка, не пишіть гнівні листи адміністрації. Її вини в цьому немає. Коротенького запиту на видалення прізвища буде досить”, – йдеться в повідомленні на сайті.

3180 загиблих
Прочитано 4702 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Опубліковано в Україна у вогні

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті