У Луцьку незряча бабуся зв'язала 318 рукавиць для бійців АТО Рекомендовані

  • Четвер, жовт. 20 2016
  • Автор  Марта Патика
Лучанка Валентина Мазурик - незряча та нечуюча жінка з важкою долею та чуйним серцем зв'язала сотні рукавиць, щоб зігріти наших захисників. «Хочу, щоб там їм було тепло», - пояснює вона.

Подружжя «спілкується» за допомогою системи спеціальних символів, тому фактично «голосом» жінки є її чоловік.

19 жовтня вона передала волонтерам з фонду «Серце патріота» чергову партію в'язаних рукавичок та збір лікувальних трав.

«68 пар білих рукавичок я сплела винятково для маскувальних халатів, а 250 - різних. В кожну з них поклала згорнутий листок, в якому є мій вірш-побажання бійцю. Це ж не тільки тепло в руки¸ а й душу зігріває», - тішиться Валентина Мазурик.

Майстриня показала свою шафу переповнену нитками, чимало з них подаровані: «Нитки - дуже болюче питання. Допомагають з ними знайомі, друзі та просто небайдужні люди. Одного разу навіть з Канади надіслали 3 кілограми ниток».

Втім, якщо з матеріалом немає проблем, то з робочими руками біда. Немає кому допомогти, багатьом молодим людям байдуже до того, що війна в Україні і зима на носі.

Але попри це, жінка тішиться з того, що їй дякують за подарунки, постійно телефонують бійці: «Як добре на душі стає, коли мені дзвонять хлопці та хвалять мої рукавички, я тоді немов мільйон тримаю в руках».

Джерело: volynpost

Прочитано 3426 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Опубліковано в Україна у вогні

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті