За насмішку над загибеллю в АТО Василя Сліпака звільнено шеф-редактора радіо "Вести" Рекомендовані

  • Середа, лип. 06 2016
  • Автор  Оксана Козак
Медіа-холдинг "Вести Украина" прийняв рішення про припинення співпраці з шеф-редактором Іриною Гаврилової на наступний день після її призначення, повідомляє Радіо"Вести" у Facebook.

"У зв'язку із зверненням колективу "Радіо Вести" до керівництва медіа-холдингу "Вести Україна" з листом, в якому акцентувалася увага на репутаційні ризики, викликаних публічними висловлюваннями Ірини Гаврилової на особистій сторінці в соціальній мережі, прийнято рішення припинити з нею співпрацю. "Радіо Вести" підкреслює, що думка окремих журналістів і співробітників може не збігатися з думкою редакції", – сказано в повідомленні.

У своїх постах Гаврилова відверто глузувала над загибеллю українських військових на фронті, а також висловлювала негатив щодо України в цілому. Наприклад, коли в АТО загинув Василь Сліпак, Гаврилова поширила у себе цю новину і знущально написала "Пливээ кааачааа".

Лист з вимогою скасувати призначення Гаврилової підписали 30 співробітників радіостанції, повідомив "Детектор медіа".

Користувачі соцмереж звернули увагу на сторінку Гаврилової в Facebook, в якій розміщувалися пости антиукраїнського змісту.

"Якщо людина радіє смерті українців, то вона – ворог держави. До ворогів під час війни толерантність неприйнятна", – написав Береза у Facebook.

Гаврилова видалила свій аккаунт в соцмережі.

Нагадаємо, Василь Сліпак загинув у районі Донецька. Він тривалий час прожив у Франції і був співаком паризької "Опери Бастилії". Сліпак залишив французьку оперу для того, щоб вступити до лав української армії. Йому було всього 42 роки.

Президент України Петро Порошенко посмертно нагородив Василя Сліпака орденом "За мужність" I ступеня.

Прочитано 3595 разів
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Опубліковано в Україна у вогні

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті