5 квітня 2016 року в Гаазі буде представлена доповідь про російські військові злочини в Україні Рекомендовані

Дана доповідь підготовлена польськими депутатами Сейму.

Польське радіо взяло інтерв'ю у депутата польського Сейму Малгожати Госевської, в якому вона повідомила деякі подробиці даної події. Малгожата Госевська є представником  партії "Право і справедливість" заступником керівника Комісії з міжнародних питань, а також заступником глави Парламентської асамблеї польського Сейму та української Верховної Ради:

"Вже скоро настане той день, коли він надасть звіт в Гаазі. Цей документ містить докази російських військових злочинів в Україні. Доповідь - це лише частина свідчень, але ми представимо повні свідчення конкретних людей - жертв цих злочинів, у яких є імена і прізвища. Ми також представимо досьє на військових злочинців. Сподіваюся, що Гаазький трибунал оголосить їх в розшук і покарає.

Доповідь переслідує кілька цілей. По-перше, ми хотіли вислухати жертв, надати їм можливість дати показання і потім представити їх громадськості і суду. Друге - ми хотіли показати злочинців. У нас є докази їх злодіянь. Ми хочемо, щоб ці люди розуміли, що їм не вдасться уникнути покарання. Ми всі бачимо, оцінюємо і свого часу вони понесуть покарання. У військових злочинів немає терміну давності. Ми переслідуємо також політичну мету. Завдяки доповіді, зібраним в ньому доказам, ми хочемо показати світу, європейським політикам, хто за цим всім стоїть. Це Росія. Це не якісь дикі банди, що блукають по Донбасу. Серед тих, хто займається тортурами, знущаннями над громадянами України, є громадяни Росії, співробітники російських спецслужб. Все відбувається в рамках нав'язаної російської системи, російських правил. На окупованих територіях випустили з в'язниць злочинців, видали їм зброю, з них зробили «правоохоронців». Це бандитська система.

Найімовірніше, це буде, здається, 5 квітня. Ми зараз узгоджуємо останні деталі. Ми ще будемо повідомляти ЗМІ про це. Доповідь буде оприлюднений також в інших країнах Європи. Сподіваюся, що в найближчій перспективі ми зможемо представити наші матеріали і в українській Верховній Раді. У нас вже є попередня запрошення. Сподіваюся, нам вдасться все успішно завершити".

 

Прочитано 3410 разів
Оцініть матеріал!
(9 голосів)
Опубліковано в Україна у вогні

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті