Як українці Чорне море рили... Рекомендовані

  • Четвер, січ. 29 2015
  • Автор  Марта Патика
Ще один маразм від російських псевдо-ЗМІ. Будьте обережні, хвороба від російського зомбоящика не виліковна.

Просто це журналісти телеканалу ТВЦ перевершили гуру російської пропаганди Дмитра Кисельова, випустивши в ефір сюжет, в якому, так би мовити, досліджуються проблеми українсько-російських відносин.

На цей раз кремлівська пропаганда взялася за «українську історію» — росіянам вирішили піднести свою версію того, як, нібито, викладається історія в українських школах.

ТВЦ стверджує, за версією українців, Чорне море є штучним і викопаним якимись «древніми украми», щоб купатися і прати в ньому одяг — саме тому, мовляв, в морі велика кількість сірководню. Втім, ведуча скорботно уточнює, що елемент заздрості до Росії в процесі створення Чорного моря в українців теж був присутній — мовляв, чому у сусіда море є, а у «древніх укрів» немає?

Далі ведуча вирішила продемонструвати свої видатні лінгвістичні пізнання і піднесла ще одну вигадану в Кремлі брехню — українці, мовляв, вірять, що Овідій писав українською.

«Виявляється, Овідій писав українською мовою, якої до ХІХ століття як окремої не було, та й тепер питання її існування спірне»,— запевняє російська пропагандистка.

Далі, згадавши про недавні новорічні свята, ведуча в черговий раз тиражує міф про нібито «забороненого» в Україні Діда Мороза, якого «проміняли» на Святого Миколая.

«Якщо ти даруєш українським дітям подарунки від Дідуся Мороза — ти зрадник української нації. Якщо хочеш щось святкувати — святкуй день народження Бандери 1 січня»,— цитують якогось українського блогера на російському каналі.

Зрозуміло, не обійшлося і без улюбленої «страшилки» про їстівних немовлят, яких, якщо вірити раша-тв, подають у всіх ресторанах Києва.

«Улюблена страва — смажений сепаратист»,— стверджують журналісти.

Ну і, зрозуміло, не обійшли увагою і головне «пугало» російських «ватників» — Степана Бандеру.

«Українцям пояснили, що Бандера ніхто інший, як втілений Ісус Христос, і народився не в Галілеї, а в Галичині, де і створив велику українську націю»,— жахаються російські журналісти. Ну і завершує потік шизофренічного кремлівського марення ще один «лінгвістичний» екскурс: виявляється, українці вірять, що імператор Петро вкрав правильну назву України — Русь, після чого злісні «бандерівці» винайшли назву Україна

Чи вірити кремлівському змі, вирішуйте самі... Шкода лише, що росіяни в це вірять...

Прочитано 6943 разів
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Опубліковано в Україна у вогні

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті