Маленька харків'янка віддала два тазики монет для бійців АТО. Featured
П'ятниця, січ. 20 2017
Інколи маленька добра справа перетворюється на справжнє диво, а звичайні люди – на чарівників.
П'ятниця, січ. 20 2017
16 січня 2017 року стало відомо, що Україна порушила справу проти Російської Федерації, звинувачуючи її в порушенні Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму від 9 грудня 1999 року і Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації від 21 грудня 1965 року.
Четвер, січ. 19 2017
Так звані "органи безпеки" ДНР масово арештовують місцевих жителів, які мають родичів у ЗСУ. Вочевидь, політика захоплення заручників продовжується.
Вівторок, січ. 17 2017
Бойовики ОРДЛО вимагають замінити в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи представника України Ірину Геращенко на кума президента Росії В.Путіна Віктора Медведчука.
П'ятниця, січ. 13 2017
Терміни, які використовуються у міжнародному жаргоні. По відношенню до України, Криму, Донбасу — вони стали дуже популярними термінами чи концепціями, а то й пропозиціями стратегії останнім часом.
Родина американського професора передала медичне обладнання для українських бійців Featured
П'ятниця, січ. 06 2017
Родина американського професора зі Стенфорда передала Військово-медичному клінічному центру Західного регіону медичне обладнання, яке пришвидшить діагностику захворювань та сприятиме якіснішому проведенню операцій.
«Іспанець» воює з Україною у серці Featured
П'ятниця, груд. 30 2016
Життя звичайного українця в Іспанії ось уже 17 років було розміреним і визначеним, аж поки Батьківщина не защеміла в серці бідою, коли в його домівку прийшла війна…
Терористи на Донбасі передали Україні двох полонених жінок Featured
Вівторок, груд. 27 2016
Терористичні угруповання так званих "ДНР" та "ЛНР" у вівторок, 27 грудня, передали керівнику українського Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану двох жінок - Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, яких утримували в полоні.
Бойовики жорстоко вбили захоплених в полон двох бійців АТО - волонтер Featured
Четвер, груд. 22 2016
Три дні тому на Світлодарській дузі в Донецькій області в полон до бойовиків потрапили три бійці АТО. Смерть двох підтверджена, судячи по слідах тортур, це почерк російських найманців.
Сторінка 1 з 19

Стрічка новин

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті