"Якщо на керсетці було менше 5 складок, то на дівчину ніхто й не дивився", - про значення та мову українського шяхетського етнічного одягу розповів етнограф Руслан Павлюк.
Про те, як вишивання змінює життя людини розповідає чудова майстриня з Тернополя Вікторія Кривоніс.
Середа, 14 вересня 2016 01:48

Яворівський квіткове диво

Львівщина подарувала нам неймовірно квітуче вишите диво назва якому Яворівська вишивка. У цьому мальовничому краї вишивку гладдю називали гаптуванням. І розквітло диво природи на комірцях, чохлах, подолах та рукавах “писаних” або “рисованих” жіночих і чоловічих сорочках.
Четвер, 11 серпня 2016 02:17

Постоли для москаля

Майстер Роман Лучик, який виготовляє та декорує справжні постоли розказав про москалів, які теж, виявляються, їх носять!
Розповідь про Іванну Козак-Ділету - майстриню косівської кераміки, що старанно береже традиції та техніки.
Характерні риси вишивки на вбранні долинян Закарпаття.
П'ятниця, 19 липня 2013 08:59

Нас здружила вишивка.

Не раз доводилося чути, що більшість сучасних вишиванок не мають у собі чогось глибинного, бо виготовлені, як конвеєрні, — для продажу. Однак, якби хтось із таких скептиків потрапив 14 липня на зустріч вишивальниць до салону-магазину “Візерунок” у Тернополі, неодмінно прикусив би язика від побачених дивовижних вишивок і від спілкування з…
Корецька майстриня-самоучка Юлія Герус почала зводити власний храм ще два роки тому. Та й донині, розповідає, всі роботи по ньому не завершила. Окрім божниці у дівчини є ще й інші вироби із сірників: дзвіниця, будиночки та різноманітні скриньки.
Сторінка 1 з 2

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті