Кожна квіточка і стрічка в українському віночку має своє значення, адже вінок — це не тільки краса, а ще й оберіг
Відвіку українці вважають підкову символом успіху. Проте ніхто точно не знає, чому саме кінський атрибут вибраний талісманом.
Понеділок, 25 квітня 2016 08:51

Хата без рушника — Хата не хата

Рушники з вишиваним або тканим орнаментом — одна з найбільш розповсюджених форм народного мистецтва на всій території України. Вони й найчастіше вживані у різних обрядах.
Вівторок, 11 листопада 2014 12:04

Забобони українців

Довкола забобонів, їх достовірності та ролі вже давно точаться суперечки. Одні вва­жають, що в забобонах таїться мудрість предків та містичні знаки долі, інші — що це фальшиве наслідування справжньої побож­ності. Але якби там не було, але забобони існують здавна і це невід’ємна частина україн­ської культури та фольклору.
"Древню ікону Запорізького Війська Ставратеку, що нині Зберігається у Нікопольскькому державному музеї, вирішили передати в церкву московського патріархату. Вже є запит про це від народного депутата... Проти цього виступили українське козацтво. Сьогодні представники козацтва та духовенства українського провели мітинг протесту на площі біля обласної адміністрації Дніпропетровська. Вони просять місцеву владу…

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті