Росія тільки у 2014 році спромоглася "показати своє справжнє обличчя". Довгі роки росіяни розказували казки про "братній народ", який насправді цілеспрямовано знищував українську націю. Збочена свідомість росіян формувалась протягом багатьох століть Але історія тому свідок. Хронологія всіх злочинів "братнього народу" з 1169 року по 1990-ті рр.
На Лук’янівському цвинтарі у Києві з'явиться Алея почесних перепоховань.
Середа, 01 лютого 2017 11:51

Архіви ЦРУ: УПА. Співпраця з ЦРУ.

Нещодавно розсекречені архіви Центрального розвідувального управління США проливають світло на встановлення контактів та початок співпраці між ЦРУ та Українською Головною Визвольною Радою (УГВР), створеною у 1944 році для політичного керівництва збройною боротьбою Української Повстанської Армії (УПА).
Доктор богослов’я Університету Арістотеля в Салоніках (Греція), доктор історії (Практична школа вищих досліджень, Сорбонна, Париж), науковий співробітник візантійської бібліотеки (Collège de France, Париж) Костянтин Вєтошніков аналізує документальне підгрунтя одного з поворотних моментів українського православ’я.
До 1930-х українська мова була на території Кубані була офіційною, а кубанські козаки вважали себе українцями .
В Радянському Союзі підземна база підводних човнів у бухті Балаклави під Севастополем була гордістю. Вважалося, що це - надсекретний та надсучасний об'єкт, про який "головний ворог", США не мають жодної гадки. Однак розсерекречені архіви ЦРУ свідчать завсім про інше.
Виявляється, американським розвідувальним службам було відомо набагато більше, ніж то декларував Радянський Союз. Зокрема, багато інформації було отримано завдяки польотам літаків-розвідників U-2.
Четвер, 19 січня 2017 08:56

Свідчення ЦРУ про ОУН

ЦРУ розсекретило таємну доповідь, датовану 1952 роком, у якій докладно проаналізовано усі відомості щодо створення та діяльності ОУН. З неї випливає, що українські націоналісти на початковому етапі Другої світової намагалися співпрацювати саме з Німеччиною, а не з нацистської партією.
У січні 1972 року КГБ влаштувала погроми у Львові й Києві: арештовували тих, хто… вшановував Різдво
Українському науковцю-історику Оксані Юрковій вдалося віднайти місце поховання відомого українського історика Наталіі Полонської-Василенко, могила якої досі вважалася втраченою.
Сторінка 1 з 16

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті