Виявляється, американським розвідувальним службам було відомо набагато більше, ніж то декларував Радянський Союз. Зокрема, багато інформації було отримано завдяки польотам літаків-розвідників U-2.
Четвер, 19 січня 2017 08:56

Свідчення ЦРУ про ОУН

ЦРУ розсекретило таємну доповідь, датовану 1952 роком, у якій докладно проаналізовано усі відомості щодо створення та діяльності ОУН. З неї випливає, що українські націоналісти на початковому етапі Другої світової намагалися співпрацювати саме з Німеччиною, а не з нацистської партією.
У січні 1972 року КГБ влаштувала погроми у Львові й Києві: арештовували тих, хто… вшановував Різдво
Українському науковцю-історику Оксані Юрковій вдалося віднайти місце поховання відомого українського історика Наталіі Полонської-Василенко, могила якої досі вважалася втраченою.
Нещодавно з'явилась можливість розшукувати сліди своїх родичів, які емігрували до Канади ще до 1930 року. Обов'язково спробуйте пошукати! Адже нашого цвіту - по всьому світу!
1992 року в Україні з’явилася нова валюта — гривня. Ввести в обіг власну грошову одиницю розпорядився тодішній президент Леонід Кучма. Лише за 2 тижні з обігу повністю вивели купоно-карбованці. Проте сама грошова реформа почалася задовго до появи гривень у гаманцях українців
Афон – незалежна чернецька держава на території Греції. У 1016 році ігумен «монастиря русів» Герасим підписався під одним зі святогірських документів разом з ігуменами інших монастирів Афона. Цей документ свідчить про те, що давньоруське (українське) чернецтво представлено на Святій Горі, принаймні, тисячу років.
На висоті п'яти метрів на фресці «Сорок мучеників Севастійських» історик В'ячеслав Корнієнко знайшов напис, якому більше 1000 років. Яку таємницю може приховувати цей напис? Шукайте відповідь у нашій статті.
Тривалий перехідний період, економічні кризи, соціальні зрушення та, врешті-решт, війна на сході України – всі ці фактори роками використовуються нашими можновладцями як виправдання байдужості до проблем розвитку національних культури, науки та освіти. Між тим, значення цих сфер людського життя для розбудови сильної незалежної держави дуже добре розуміли представники української політичної…
Перший в Україні цикл фільмів, присвячений історії державного центру УНР в екзилі. Вікова історія справжної незалежності волі та духу нашого народу - до вашої уваги.
Сторінка 1 з 16

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті