Архіви ЦРУ: польоти літаків-розвідників U-2 над Україною Featured
П'ятниця, січ. 20 2017
Виявляється, американським розвідувальним службам було відомо набагато більше, ніж то декларував Радянський Союз. Зокрема, багато інформації було отримано завдяки польотам літаків-розвідників U-2.
Що не можна робити на свято Водохреща Featured
Четвер, січ. 19 2017
Сьогодні, 19 січня християни відзначають свято Водохреща.
Четвер, січ. 19 2017
ЦРУ розсекретило таємну доповідь, датовану 1952 роком, у якій докладно проаналізовано усі відомості щодо створення та діяльності ОУН. З неї випливає, що українські націоналісти на початковому етапі Другої світової намагалися співпрацювати саме з Німеччиною, а не з нацистської партією.
Вівторок, січ. 17 2017
Ось і добігають кінця тривалі зимові свята українців. Напередодні Водохреща – 18 січня за новим стилем – святкуємо «Голодну кутю» або другий Свят-Вечір. Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять — постують. Сідають вечеряти, коли вже засяє вечірня зоря. На вечерю подаються пісні страви — смажена риба, вареники з капустою, гречані млинці на олії і кутя та узвар.
Четвер, січ. 12 2017
У січні 1972 року КГБ влаштувала погроми у Львові й Києві: арештовували тих, хто… вшановував Різдво
Четвер, січ. 12 2017
Українському науковцю-історику Оксані Юрковій вдалося віднайти місце поховання відомого українського історика Наталіі Полонської-Василенко, могила якої досі вважалася втраченою.
Середа, січ. 11 2017
Нещодавно з'явилась можливість розшукувати сліди своїх родичів, які емігрували до Канади ще до 1930 року. Обов'язково спробуйте пошукати! Адже нашого цвіту - по всьому світу!
Середа, січ. 11 2017
Про те, як вишивання змінює життя людини розповідає чудова майстриня з Тернополя Вікторія Кривоніс.
Мін'юст України запустив електронний реєстр українських боржників Featured
Середа, січ. 11 2017
Тепер будь-хто може дізнатися, хто числиться в боржниках за послуги ЖКГ, знаючи певні дані. Ці дані у відкритому доступі розміщені на офіційному веб-сайті міністерства.  
Сторінка 1 з 43

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті