П'ятниця, січ. 20 2017
Американець Дейн Стівс приїхав в Україну волонтером, з нуля вивчив українську мову, від неї в захваті і нею спілкується. Чим він займається в Україні та про його досвід. Читайте далі.
П'ятниця, січ. 20 2017
Національний антидопінговий центр України приєднується до вимог 19 Антидопінгових центрів щодо відсторонення Росії від усіх міжнародних змагань
Військові НАТО їдуть в Україну. ВР дозволила проведення масштабних навчань в Україні Featured
Четвер, січ. 19 2017
Верховна Рада дозволила в 2017 році проводити на території України масштабні багатонаціональні навчання солдатів США і інших країн НАТО.
Четвер, січ. 19 2017
Жителі сіл Званівка і Верхньокам'янка, Бахмутського району Донецької області, мають намір створити власну лемківсько-бойківську громаду. Вона налічуватиме близько 3 тис. осіб, більшість з яких - переселенці з Західної України і їх нащадки
Середа, січ. 18 2017
Кабінет міністрів затвердив розпорядження про виділення коштів для перевезення до Києва і перепоховання останків українського письменника Олександра Олеся.
Росія дала громадянство 10 "беркутівцям", обвинуваченим у розстрілі 48 активістів євромайдана Featured
Середа, січ. 18 2017
Росія дала громадянство колишньому командиру спецроти спецпідрозділу "Беркут" Дмитру Садовнику і 9 колишнім бійцям спецроти, обвинуваченим у розстрілі 48 активістів євромайдана на вулиці Інститутській в Києві в лютому 2014 року.
Порошенко нагадав про умови Будапештського меморандуму.  Featured
Вівторок, січ. 17 2017
У рамках роботи на 47-му Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), Президент України Петро Порошенко нагадав, що США, підписавши Будапештський меморандум, взяли на себе зобов’язання захищати суверенітет та територіальну цілісність України.
Вівторок, січ. 17 2017
Останні півроку українське Мінекології веде активні переговори з інвесторами про розміщення сонячних електростанцій в Чорнобильській зоні відчуження. Інвесторів приваблюють знижені рентні ставки на землю і готові лінії електропередач, які спочатку створювалися для ЧАЕС. Серед 39 груп, що бажають отримати дозвіл на установку сонячних панелей потужністю близько 2 ГВт, 13 міжнародних…
Понеділок, січ. 16 2017
14 січня 2017 року у м.Жовква з усієї обасті зібралися вертепи на конкурс «Із Звіздою, з колядою».
П'ятниця, січ. 13 2017
9 січня 2017 року у Краматорську відбувся Фестиваль Різдвяної коляди, який поєднав чисельні творчі колективи як зі Сходу, так і Заходу України.
Сторінка 1 з 65

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті