Українського школяра в США визнали генієм і присудили стипендію за його винахід Featured
Неділя, лют. 26 2017
Пере­мігши в націо­наль­ному етапі між­на­ро­дного кон­курсу науково-технічної твор­чо­сті шко­ля­рів Intel ISEF 2015, деся­ти­кла­сник із Оле­ксан­дрії (Кіро­во­град­ська область) Самуїл Кру­гляк отри­мав право взяти участь в Олім­пі­аді геніїв, що від­бу­ва­лася в місті Освего, штат Нью-Йорк США з 14 по 19 червня. Такою наго­дою поба­чити світ і себе пока­зати Самуїл ско­ри­стався сповна і…
П'ятниця, лют. 24 2017
Уряд Німеччини виділить кошти надання допомоги внутрішнім переселенцям в Харківській області. Це стостується насамперед людей похилого віку та багатодітних сімей. Допомога надається через програми Німецького Червоного Хреста.
Естонія відзначає День незалежності! Featured
П'ятниця, лют. 24 2017
Естонія пройшла довгий та тернистий шлях до можливості будувати свою державу. Але народ Естонії ніколи не полишав надії бути господарем на своїй землі. ВІтаємо народ Естонії зі святом!
Українські видавці на престижному міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку Featured
П'ятниця, лют. 24 2017
23 лютого ц.р. у Вільнюсі урочисто відкрито Вільнюський книжковий ярмарок за участі Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайтє.
Четвер, лют. 23 2017
22 лютого ц.р. в приміщенні Посольства України в Кувейті відбулася презентація українських медичних центрів за участю випускника НМУ ім. О.О.Богомольця док. Алі Джохара, директора медичних компаній «Альдамен» та «Альджавад».
Організатором антиукраїнських виступів у Польщі є Кремль! Featured
Четвер, лют. 23 2017
Волонтерам InformNapalm вдалось встановити особу, що стоіть за організацією антиукраїнських акцій у Польщі. Хакерам вдалося вийти на слід організатора та ориматимати доступ до його листування, яке й передали волонтерам. Замовником антиукраїнських акцій виявився безпосередньо Кремль, а виконавцем - громадянин Білорусі Александр Усовский.
«Фірташа заарештували через обтяжливі обставини», - посол України в Австрії Featured
Середа, лют. 22 2017
Посол України в Австрії Олександр Щерба заявив, що українського олігарха Дмитра Фірташа затримали у Відні у зв’язку з повідомленням про обтяжливі обставини
Росія є країною-агресором, яка порушує міжнародне право, - учасники конференції в Португалії Featured
Середа, лют. 22 2017
Росія є країною-агресором, яка порушує міжнародне право, а відтак санкції, застосовані проти РФ, не можуть бути ані скасовані, ані пом’якшені, - міжнародної конференції під назвою "Російська Федерація в міжнародній системі". 
Білорусь відмовилася визнавати фейкові паспорти ОРДЛО Featured
Середа, лют. 22 2017
Так звані "паспорти" проросійських терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" в Білорусі є недійсними, так як території Донбасу, на яких їх видають, ніким не визнані як окремі утворення і відносяться до України.
Середа, лют. 22 2017
Вважається, що в Європі Україні допомагають переважно українці, які виїхали або народилися тут. Але насправді, це не так. Яскравий приклад активної діяльності на користь України - «Україна проект Едегем» (Oekraïne Project Edegem) в Бельгії.
Сторінка 1 з 62

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті