Вчені попереджають, в Італії активізувався вулкан, який здатен знищити всю Європу Рекомендовані

  • Понеділок, лют. 13 2017
  • Автор  Марта Патика
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Вчені з Італії та Франції вважають, що Європі загрожує масштабна катастрофа у вигляді виверження супервулкана.

Наслідком виверження надпотужного вулкану Кампі Флегрей неподалік італійського міста Неаполь може стати знищення всієї Європи.

Інформація про імовірність початку виверження вулкану на Флегрейських островах надійшла від науковців. Їх, зокрема, зацікавив той факт, що в даному регіоні відсутня активність земної кори. У зв’язку з цим група італійських та французьких вчених провела дослідження сплячого вулкану, в процесі якого вдалося побачити перші прояви його неминучого пробудження.

В результаті з’ясувалося, що великі об’єми газу накопилися під жерлом, до того ж, рівень їх тиску досить високий. Тому наслідком цього виверження може стати виверження усього європейського континенту.

Варто нагадати, що востаннє виверження найбільшого в Європі вулкану відбулося 39 тисяч років тому, після чого з лиця Землі зникла Земля неандертальців.

Нещодавно вчені попереджали про те, що існує небезпека виверження супервулкану Пекту. Його може пробути активне проведення Північною Кореєю випробувань ядерної зброї. У разі, якщо вулкан таки прокинеться, людству не минути катастрофічних наслідків, адже Пекту на Землі вважається одним з найпотужніших вулканів.

Прочитано 9815 разів
Оцініть матеріал!
(16 голосів)
Опубліковано в Світ

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті