Розпочався продаж квитків на #Євробачення2017 Featured
Вівторок, лют. 14 2017
14 лютого розпочинається продаж квитків на пісенний конкурс Євробачення-2017
МОЗ України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад Featured
Четвер, січ. 05 2017
Ми потребуємо нових, професійних кадрів для роботи у Міністерство охорони здоров'я України, які і словом, і ділом готові разом відроджувати українську медицину!
Російські звірства в Алеппо: українці запланували викривальну акцію біля посольства Росії Featured
Середа, груд. 14 2016
15 грудня українці збираються заклеїти паркан посольства РФ сотнями фотографій російських звірств у Сирії.
Львів святкуватиме першу річницю здобуття титулу - Місто літератури ЮНЕСКО Featured
Середа, груд. 07 2016
11 грудня Львів святкуватиме першу річницю здобуття титулу - Місто літератури ЮНЕСКО. Це перше місто в Україні, що увійшло до Мережі креативних міст світу та долучилося до кластеру "Література", який сьогодні налічує 22 міста з усього світу.
Середа, лист. 30 2016
10 грудня 2016 року запрошуємо всіх голандців на українські вечорниці. Давайте проведемо цей рік галасно, весело в нашому дружньому українсько-голландському товаристві і відсвяткуємо останні цього року Вечорниці – Андріївські.
Середа, лист. 09 2016
З приводу “Дня української писемності та мови - 9 листопада“, Світовий конґрес українських молодіжних організацій запрошує взяти участь в міжнародному флеш-мобі.
Вперше Україна прийматиме Чемпіонат Світу з ракетомодельного спорту. Featured
Середа, лип. 13 2016
З 22 по 30 серпня 2016 року у Львові пройде Чемпіонат Світу з ракетомодельного спорту! Організатори запрошуються всі, хто мріє про польоти та космос.
Середа, лип. 06 2016
11 липня 2016 року о 19.00 в Українському культурному центрі в Ізраїлі відбудеться концерт народного артиста України Анатолія Матвійчука.
П'ятниця, черв. 24 2016
Конгрес Українців Канади Відділ Ванкувер радий повідомити громаду про нашу участь у параді до Дня Канади 1 липня 2016 року о 7 годині вечора. Вже декілька років поспіль українці крокують у лавах багатонаціональної Ванкуверської спільноти, вітаючи Канаду з Днем Народження.
У Львівському музеї етнографії проходить виставка мистецтва трьох індіанських племен Featured
Вівторок, трав. 31 2016
Саме мова індіанського племені навахо стала ключовою причиною перемоги флоту США над об’єднаним флотом Японії під час Другої світової війни. Саме за допомогою цієї мови американці убезпечили себе від прослуховування японцями, які мали славу неперевершених зламників усіх шифрів. Усіх, окрім того, який базувався на мові навахо. Так маленький народ забезпечив…
Сторінка 1 з 5

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті