Українська громада півночі Аргентини провела акцію проти російської агресії в Україні. Рекомендовані

  • Четвер, лют. 16 2017
  • Автор  Марта Патика
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Нащадки українців в Аргентині рішуче засудили військову агресію Росії та керованих нею бойовиків на Сході України. Під час акції був розгорнутий банер з надписом іспанською та українською мовами "Авдіївка, Донбас, міцно тримайтесь!"

Посол України в Аргентині Юрій Дюдін, який перебуває з робочим візитом у провінції Коррієнтес, долучився до акції, організованої Посольством України спільно з філіями Української центральної репрезентації в Аргентинській Республіці у провінціях Коррієнтес, Чако та Асоціацією ім. о. Івана Сенишина (провінція Місьйонес).

Посол Ю.Дюдін у своєму виступі подякував аргентинським українцям за солідарність та підтримку нашої держави, а також наголосив на безсумнівній відповідальності Кремля у загостренні ситуації на Сході України.

Він також закликав українську громаду активно поширювати в аргентинському суспільстві правдиву інформацію про ситуацію в та навколо України, зокрема через соціальні мережі.

Прочитано 89 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Діаспора

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті