З 18 по 19 травня 2017 року в Києві пройде перший Бізнес Форум Української Діаспори Рекомендовані

  • Неділя, лют. 12 2017
  • Автор  Оксана Козак
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Цього року з 18 по 19 травня  2017 року в Києві пройде перший Бізнес Форум Української Діаспори. Його організовують Українська Всесвітня Координаційна Рада разом з Торгово-Промисловою Палатою України (ТППУ).  

18 травня 2017 року, в перший день Бізнес Форуму, планується проведення пленарного засідання за участю бізнесменів з закордону,  української діаспори та з України, на котре запрошуються Прем’єр – Міністр України, представники економічного та фіскального блоку уряду, керівництво митної та інших служб.

В другий день відбудеться робота в секціях Форуму: експорт та імпорт, аграрна, туристична, інвестиційна, ІТ технології, тощо.

Робота Бізнес Форуму передбачає налагодження безпосередніх контактів між підприємцями-українцями зі всього світу між собою й партнерами у відповідних галузях в Україні.

Про це говорилось на нараді керівництва УВКР та ТППУ, де було прийнято рішення про створення   спільньного Оргкомітету із проведення першого Бізнес Форуму Української Діаспори та направлено звернення за підписами Президента Торгово-Промислової Палати України Генадія Чижикова та Голови Української Всесвітньої Координаційної Ради  Михайла Ратушного до Прем’єр –Міністра України Володимира Гройсмана про сприяння та підтримку заходу, з огляду на значимість події й те що в такому форматі Бізнес Форум відбуватиметься в Україні впереше.

Прочитано 189 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Діаспора

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті