Актуально
Як українці Чорне море рили... (Четвер, 29 січня 2015, 11:41)
Пам'ятайте тих, хто загинув за Україну (Неділя, 13 листопада 2016, 12:11)
Українці та поляки спільно вшанували пам’ять загиблих у Гуті Пеняцькій Featured
Понеділок, лют. 27 2017
У неділю, 26 лютого, біля Меморіалу жертвам цивільного населення загиблих під час Другої світової війни у 1944 році у Гуті Пеняцькій на Бродівщині відбулись скорботні заходи.
Українського школяра в США визнали генієм і присудили стипендію за його винахід Featured
Неділя, лют. 26 2017
Пере­мігши в націо­наль­ному етапі між­на­ро­дного кон­курсу науково-технічної твор­чо­сті шко­ля­рів Intel ISEF 2015, деся­ти­кла­сник із Оле­ксан­дрії (Кіро­во­град­ська область) Самуїл Кру­гляк отри­мав право взяти участь в Олім­пі­аді геніїв, що від­бу­ва­лася в місті Освего, штат Нью-Йорк США з 14 по 19 червня. Такою наго­дою поба­чити світ і себе пока­зати Самуїл ско­ри­стався сповна і заво­ю­вав бронзу серед двох тисяч юних вина­хі­дни­ків з усього світу.
П'ятниця, лют. 24 2017
Уряд Німеччини виділить кошти надання допомоги внутрішнім переселенцям в Харківській області. Це стостується насамперед людей похилого віку та багатодітних сімей. Допомога надається через програми Німецького Червоного Хреста.
П'ятниця, лют. 24 2017
Нарада для керівників українських асоціацій, які працюють в іспанському полі поміж наших таки земляків, ініційована Посольством України в Іспанії, відбулася в суботу, 18 лютого, в приміщенні дипломатичної установи. Зібралися на неї майже 40 представників осередків з різних куточків Іспанії: Барселони, Малаги, Валенсії, Логроньйо, Памплони, Сантандера та, звичайно, столиці й її околиць.
Естонія відзначає День незалежності! Featured
П'ятниця, лют. 24 2017
Естонія пройшла довгий та тернистий шлях до можливості будувати свою державу. Але народ Естонії ніколи не полишав надії бути господарем на своїй землі. ВІтаємо народ Естонії зі святом!
Українські видавці на престижному міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку Featured
П'ятниця, лют. 24 2017
23 лютого ц.р. у Вільнюсі урочисто відкрито Вільнюський книжковий ярмарок за участі Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайтє.
Четвер, лют. 23 2017
Історія мужнього українського хлопця, інваліда з дитинства, в якого немає ніг, та працює лише одна рука, але який, попри все, не встрачає мужності та віри в життя, підкорила мережу.
Четвер, лют. 23 2017
22 лютого ц.р. в приміщенні Посольства України в Кувейті відбулася презентація українських медичних центрів за участю випускника НМУ ім. О.О.Богомольця док. Алі Джохара, директора медичних компаній «Альдамен» та «Альджавад».
Організатором антиукраїнських виступів у Польщі є Кремль! Featured
Четвер, лют. 23 2017
Волонтерам InformNapalm вдалось встановити особу, що стоіть за організацією антиукраїнських акцій у Польщі. Хакерам вдалося вийти на слід організатора та ориматимати доступ до його листування, яке й передали волонтерам. Замовником антиукраїнських акцій виявився безпосередньо Кремль, а виконавцем - громадянин Білорусі Александр Усовский.
Сторінка 1 з 191

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті