Четвер, лют. 02 2017
Для тебе, воїне...
Побачила світ книга спогадів багатолітнього голови СУМ др.Омеляна Коваля “Спомини мого життя” Featured
Понеділок, груд. 05 2016
Автор – багаторічний очільник Центральної Управи Спілки Української Молоді (1958 – 1978 рр.), провідний діяч бандерівського руху, першою значною справою якого було створення в Долинському районі українського Державного Правління після проголошення Акту 30 червня 1941 року у Львові.
«Боюсь, хвилююсь, але пишу…», - М.Коцюбинський про роботу над «Тінями забутих предків» Featured
Понеділок, вер. 19 2016
«Коцюбинський - людина культурна, до найменших подробиць, європеєць з голови до п'ят … був справжнім аристократом Духа без жодного силування з свого боку…». (тогочасний критик С.Єфремов»)
Львів визнано "містом літератури" ЮНЕСКО Featured
Вівторок, груд. 15 2015
За офіційними результати відбору до програми "Місто літератури ЮНЕСКО" статус міста літератури ЮНЕСКО здобуло місто Львів.
П'ятниця, груд. 11 2015
3 10 по 13 грудня в Українському домі, що на Європейській площі, відбудуться "Книжкові контракти". Окрім літератури на будь-який смак, тут влаштують передріздвяний ярмарок подарунків, зустрічі з письменниками, а також нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України".
П'ятниця, груд. 04 2015
Конкурс проводиться щороку Державним комітетом телебачення і радіомовлення України з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання. Цього року на розгляд журі надійшла 51 книга від 23 вітчизняних видавництв та видавничих організацій.
Сторінка 1 з 2

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті