Чому в Україні державна мова стає причиною розбрату? Featured
Понеділок, лют. 13 2017
Чисельні, але нерідко, на жаль, далекі від об'єктивності дебати про державну мову та мови національних меншин в Україні, призводять до непорозумінь серед, власне, етнічних українців, а також «хвиль обурень» серед регіональних еліт й тих же національних та етнічних меншин країни.
Педіатри з усієї України записали відеозвернення до українських батьків Featured
Неділя, лют. 05 2017
Педіатри з усієї України записали відеозвернення до українських батьків, в якому розвінчують основні міфи щодо лікування вірусних інфекцій у дітей.
Благородна справа! У Черкасах ЛІКАР безкоштовно оперує самотніх пацієнтів! Featured
Четвер, січ. 26 2017
Головний ортопед-травматолог Черкаської області безкоштовно оперує пацієнтів, які не в змозі оплатити дороге лікування. Пацієнтів лікар обирає серед тих, хто звертається до нього на прийом. Меценатів шукає сам.
200 дітей загиблих українських воїнів погостюють у місті Лева Featured
Середа, січ. 11 2017
Проявити солідарність із сім’ями загиблих українських бійців, подарувати радість їх дітям у спільному різдвяному співі і запросити до святкової атмосфери древнього Львова – такою є різдвяна місія волонтерів, які запросили 12 січня до міста Лева родини загиблих воїнів АТО.
На Різдво Христове побачив світ новий український Молитовник Featured
Середа, січ. 11 2017
За підтримки української діаспори в Канаді та київського Відкритого православного університету Святої Софії побачив світ новий український Молитовник.
10 підказок як відрізнити застуду від ГРВІ чи грипу Featured
Середа, січ. 11 2017
Зараз в Україні лютує грип, забираючи все нові і нові людські життя. Медики в один голос говорять про те, що причина летального результату в більшості випадків - пізнє звернення за кваліфікованою допомогою.
Середа, груд. 21 2016
Ця місія випала на почесного голову культурно-освітнього центру «Дивосвіт», що в місті Алкоркон поблизу Мадрида, а в Україні мешканку села Сокільники поряд зі Львовом, Оксану Горін.
В Таллінні подякували естонським волонтерам за допомогу Україні Featured
П'ятниця, груд. 16 2016
6 грудня, в День Збройних сил України, в українському Посольстві в Таллінні дякували естонським волонтерам, які допомагають Україні.
Вівторок, лист. 15 2016
Українська діаспора з іспанського міста Таррагона передала допомогу для дітей
Сторінка 1 з 7

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті