200 дітей загиблих українських воїнів погостюють у місті Лева Featured
Середа, січ. 11 2017
Проявити солідарність із сім’ями загиблих українських бійців, подарувати радість їх дітям у спільному різдвяному співі і запросити до святкової атмосфери древнього Львова – такою є різдвяна місія волонтерів, які запросили 12 січня до міста Лева родини загиблих воїнів АТО.
На Різдво Христове побачив світ новий український Молитовник Featured
Середа, січ. 11 2017
За підтримки української діаспори в Канаді та київського Відкритого православного університету Святої Софії побачив світ новий український Молитовник.
10 підказок як відрізнити застуду від ГРВІ чи грипу Featured
Середа, січ. 11 2017
Зараз в Україні лютує грип, забираючи все нові і нові людські життя. Медики в один голос говорять про те, що причина летального результату в більшості випадків - пізнє звернення за кваліфікованою допомогою.
Середа, груд. 21 2016
Ця місія випала на почесного голову культурно-освітнього центру «Дивосвіт», що в місті Алкоркон поблизу Мадрида, а в Україні мешканку села Сокільники поряд зі Львовом, Оксану Горін.
В Таллінні подякували естонським волонтерам за допомогу Україні Featured
П'ятниця, груд. 16 2016
6 грудня, в День Збройних сил України, в українському Посольстві в Таллінні дякували естонським волонтерам, які допомагають Україні.
Вівторок, лист. 15 2016
Українська діаспора з іспанського міста Таррагона передала допомогу для дітей
Друзі, допоможемо разом вдові та чотирьом діточкам прикордонника Олега Корпача Featured
Середа, черв. 01 2016
Нові підопічні благодійної платформи прямої адресної допомоги родинам загиблих «Люди допомагають людям» - вдова Олега Корпача – Олена, та четверо їх діточок Аліна, Каріна, Івана і Тимофій.
Благодійна платформа прямої адресної допомоги «Люди допомагають людям» закликає допомогти Featured
Середа, трав. 25 2016
У всі часи нашої історії, світова українська громада ніколи не стояла осторонь у вирішенні проблем та випробувань, що випали на долю українського народу. Українці за кордоном разом з нами переживають сумні події та біль втрат.
Понеділок, трав. 23 2016
Українців від країн Євросоюзу крім відстані, часу і деякої кількості грошей відділяє ще і віза - шенгенська. Отримати її не так вже й складно, як може здатися на перший погляд.
Сторінка 1 з 7

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті