Понеділок, лют. 27 2017
26 лютого до третьої річниці окупації Криму активісти української громадської організації «Israeli Friends of Ukraine» на набережній міста Тель-Авів провели акцію «Крим – це Україна».
Понеділок, лют. 27 2017
У 1911 році у канадській провінції Манітобі вирішили, що настав час збудувати більш достойний осідок для своїх провінційних Законодавчих зборів і уряду
Понеділок, лют. 27 2017
У неділю, 26 лютого, біля Меморіалу жертвам цивільного населення загиблих під час Другої світової війни у 1944 році у Гуті Пеняцькій на Бродівщині відбулись скорботні заходи.
Неділя, лют. 26 2017
Пере­мігши в націо­наль­ному етапі між­на­ро­дного кон­курсу науково-технічної твор­чо­сті шко­ля­рів Intel ISEF 2015, деся­ти­кла­сник із Оле­ксан­дрії (Кіро­во­град­ська область) Самуїл Кру­гляк отри­мав право взяти участь в Олім­пі­аді геніїв, що від­бу­ва­лася в місті Освего, штат Нью-Йорк США з 14 по 19 червня. Такою наго­дою поба­чити світ і себе пока­зати Самуїл ско­ри­стався сповна і заво­ю­вав бронзу серед двох тисяч юних вина­хі­дни­ків з усього світу.
Неділя, лют. 26 2017
У неділю 19 лютого Українська католицька церква Вікторії святкувала 50-ти річний ювілей місіонерської праці Сестер Василіянок у Австралії.
П'ятниця, лют. 24 2017
Хто сказав, що двічі в одну річку не ввійти? Приклад останнього призначення нового «старого» Надзвичайного і Повноважного Посла в Королівстві Іс­панія та у Князівстві Андорра доводить зворотнє. Справа в тому, що Анатолій Щерба, який обіймав цю посаду в 2006-2012 роках, торік знову приступив до виконання своїх обов’язків в Іспанії.
П'ятниця, лют. 24 2017
Уряд Німеччини виділить кошти надання допомоги внутрішнім переселенцям в Харківській області. Це стостується насамперед людей похилого віку та багатодітних сімей. Допомога надається через програми Німецького Червоного Хреста.
П'ятниця, лют. 24 2017
Нарада для керівників українських асоціацій, які працюють в іспанському полі поміж наших таки земляків, ініційована Посольством України в Іспанії, відбулася в суботу, 18 лютого, в приміщенні дипломатичної установи. Зібралися на неї майже 40 представників осередків з різних куточків Іспанії: Барселони, Малаги, Валенсії, Логроньйо, Памплони, Сантандера та, звичайно, столиці й її околиць.
П'ятниця, лют. 24 2017
Канцлер Австрії Крістіан Керн закликав переглянути санкції, введені проти Росії, заявивши, що за їх допомогою так і не вдалося домогтися достатнього прогресу.
П'ятниця, лют. 24 2017
Естонія пройшла довгий та тернистий шлях до можливості будувати свою державу. Але народ Естонії ніколи не полишав надії бути господарем на своїй землі. ВІтаємо народ Естонії зі святом!
П'ятниця, лют. 24 2017
23 лютого ц.р. у Вільнюсі урочисто відкрито Вільнюський книжковий ярмарок за участі Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайтє.
Українці Португалії одягнулись як "зелені чоловічки", щоб висміяти "московську брехню" про непричетність РФ до сепаратистів в Україні. Відео : Павло Сандокан
Четвер, лют. 23 2017
Федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр презентував нові паспорти громадян Німеччини, які видаватимуть вже після 1 березня 2017 року.
Четвер, лют. 23 2017
167 років тому, 21 лютого 1850 року народився Вікентій Хвойка, український археолог чеського походження, першовідкривач трипільської археологічної культури.
Сторінка 1 з 319

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті