×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 5235

EasyBlog

This is some blog description about this site

 • Home
  Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Categories
  Categories Displays a list of categories from this blog.
 • Tags
  Tags Displays a list of tags that have been used in the blog.
 • Bloggers
  Bloggers Search for your favorite blogger from this site.
 • Team Blogs
  Team Blogs Find your favorite team blogs here.
 • Login
  Login Login form
Recent blog posts

a title="Тріумфальна хода лудоманії" href="http://uapress.i" target="_blank" rel="a">Сухе й не наділене дор"чними емоційними фарбниками повідомлення від 14-го липня про спільну операцію з затримання Службою Безпеки й Департаментом Внутрішньої Безпеки Управління Національної Поліції працівника карного розшуку Дніпровського Управління МВС в м. Києві, так і не опинилось в центрі уваги широкого загалу. «Пересічного українця» такою звісткою нині тяжко здивувати. Кілька слів про суть самої справи. Користуючись службовим становищем, офіцер правоохоронних органів вимагав 5 тис. доларів США неправомірної вигоди за вжиття заходів щодо закриття кримінального провадження, фігурантом якого є за дріб`язок втрапивший в поле зору дізнавачів звичайнісінький платник податків.

a title="Тріумфальна хода лудоманії" href="http://uapress.i" target="_blank" rel="a"> Старанне, кількахвили"не дослідження світлини зі статурою затриманого в часі отимання хабаря поліціянта та заретушованого обличчя дарувало мені можливість впізнати в ньому особу котра вчинила принаймні ще один злочин. 5-го січня, нині вже викритий хабарник, спільно з ще кількома десятками колег з Управління МВС м. Києва та Дніпровського Управління в якому він власне і працював, став на захист діяльності закладу в якому здійснювались заборонені «Законом України» від 15.05.2009. (N 1334-VI) азартно ігрові дії . Того дня, працівники МВС хвацько хизуючись звітували про затримання «прямо на місці скоєння злочину озброєного угрупування, котре здійснювало розбійні напади на заклади в яких здійснювались продажі державних лоторей». Проте фальш і нещирість речників силового міністерства в часі виголошення тріумфальних звітів про перемоги в царині боротьби зі злочинністю вже довгий час є причиною доречних кпин і насміхань. Забрехалися, панове фахові бюрократи. Зупиніться і покайтесь.

a title="Тріумфальна хода лудоманії" href="http://uapress.i" target="_blank" rel="a">Пригадую, що факт захи"ту працівниками національної поліції закладу в якому чинилось беззаконня (попри часову близькість до всенародних святкувань Нового Року й Різдва), загал увагою не оминув. Судячи з коментарів читачів новинарних сайтів, українці відразу зрозуміли суть того, що відбулось насправді. «Озброєним злочинним угрупуванням» в дійсності був гурт громадських активістів, котрі найпримітивнішим, проте вкрай дієвим методом нищили заклади в котрих безвольний люд програвав зароблені гроші. Діяльність закладів «Лото-Маркет», «Золота підкова», «Українська національна лоторея» котрі насправді є не українськими і геть не лотореями уможливлюється ніде не зафіксованою, проте регулярною сплатою данини їх власниками керівникам регіональних управлінь МВС. Захисниками беззаконників виявились покликані до боротьби з ними. Безкарність множить зло. Звиклий до здирництва й отримання неправомірних винагород працівник Дніпровського Управління поліції м. Києва поплатився за жадність і самовпевненість. Нехай суд належним чином оцінить його схильність до неналежного використання посвідчення офіцера поліції. Проте факт затримання одного з багатьох, насправді нічого не змінив.

a title="Тріумфальна хода лудоманії" href="http://uapress.i" target="_blank" rel="a">Початок липня 2017-го "оку ознаменувався черговим "виходом з підпілля" азартно-ігрового гешефту. Духовно здеградований люд отримав нагоду позбуватись асигнацій в багатолюдних місцинах. Не дивуйтесь, якщо внаслідок програшу кількох сотень або навіть кількох тисяч гривень, оскаженілий внаслідок втрати деградант зірве свою злість на тих, хто випадково опиниться поруч. Підозрюю, що сумна статистика злочинів вчинених в стані озлоблення внаслідок програшу поповниться багатьма епізодами.

a title="Тріумфальна хода лудоманії" href="http://uapress.i" target="_blank" rel="a">Прикро, соромно і боля"е.

a title="Тріумфальна хода лудоманії" href="http://uapress.i" target="_blank" rel="a">Олесь Вахній</a></p>"

Hits: 42
0
Світлина від Катерини Марійчук.   

Тернопіль- Жалєц.

 25 травня з файного міста Тернопіль, в далеку дорогу, до Словенії, до міста Жалєц,  вирушив автобус,  повністю заповнений українцями. 

Спаяні колективи, співаки та поети, майстри, берегині народного українського ремесла везли до Словенії, до українського товариства «Берегиня», до її незмінного засновника та керівника Галини Маловшек, свою любов, свою увагу, свою творчість, українську пісню, українське слово та українські народні витвори.

Українці їхали на святкування 5 річниці «Берегині», їхали, щоб підтримати «Берегиню», щоб привітати її, щоб показати словенцям, поряд з якими вже багато років живе  Галина Маловшек,  нашу підримку,  нашу українську солідарність.

 Дорога виявилась не такою й легкою , тільки сім годин на митниці дались взнаки, та пісня, українська пісня, українські жарти, гумор та сало з чорним хлібом  згладжувадли оті кути, і випрямляли кривувату дорогу в рівний автобан.

Зранку, 26 травня показались гори в тумані.

Червоні дахи заможних будинців і...  багато довгих, загадкових палок посеред полів.

- Хміль, - підказали знаючі.

- Словенія, виробник якісного вина, - сказали інші.

- О, то таки гарна країна, -  сказали треті

А решта  вибухнула сміхом.

 

От що воно за птиця  - Європа.

 Словенія така завелика, як область в Україні, наприклад, Львівська.  Два міліони людей  та мала територія  не збіднила словенський нарід, а навпаки,  згуртувала і навела на максимальне використання народних багатств на благо ВСЬОГО народу. Саме так,  для всього народу.

Перше, що буквально  вривається в вічі, - чистота.

Культ чистоти. Чисто на дорогах, чисто на полях, в лісах, в будівлях, на газонах... навіть туалети, що побудовані в певній періодичності на обочинах автобану, чисто вимиті, з краном з водою, з декількома рулонами туалетного пареру і без нагляду...

Видко саме це й зветься – ЄВРОПА. Чисті, капітальні будівлі з усіма зручностями й запасом туалетного паперу. І всі ті рулончики папку були на місці. Де більше, де менше, та були всі.

Села, обабіч дороги, важкувато назвати селами, будинки великі, гарні, багаті, які в Україні мають дуже заможні люди.

А як воно так, що в маленькій Словенії  ВСІ люди живуть як у великій та багатій Україні тільки заможні, то український народ має думати, якщо звісно хоче змін та хоче жити цивілізовано й достойно, а не проживати своє життя аби швидше до кінця.

 Жалец.

Невелике місто, де ВСІ вітаються одні до других, навіть незнайомі.

 • Здраво.
 • Добр дан.

Вітаються і до нас, до українців, які оце вийшли з автобуса до Української Господині  в м. Жалєц  - Галі Маловшек.

 • Добр дан. Доброго вам дня, дорогі мої.

Обійми. Дружні потиски рук, спогади та тут-же плани на майбутнє.

 

Спільний україно-словенський концерт.

 Задуми завжди обширні, та люди завжди підкорегують ті задуми організаторів під себе.

Святковий  зал прибраний словенськими жінками  піонами, ромашками та житнім зеленим  колоссям.

Українські рушники, українські короваї, українські майстри виставили свої,  українські вироби;  українська вишиванка; українська мова... Словенія.

 Словенці пунктуальні. Оголошено на 18.00, то й приходять на 18.00 і таки впевнені, що саме о 18.00 все й має початись.

Що ж, як наші люди, трактують назначений час по своєму. І то так в Україні, і чого б то мало бути по іншому в Словенії?

 Ведучі  Spolenak  Olgi, Koželj  Dragici дали старт і вечір розпочався.

З привітальним словом виступила організатор свята, засновник та керівник товариства українців в Словенії «Берегиня» Галина Маловшек:

  Вже 5 років, як на гостинній благословенній землі живе, працює та процвітає, несе українські традиції, українське слово товариство української культури «Берегиня».

Наші перші кроки випали на трагічні випробування української стійкості в Україні.

І всі ці 5 років «БЕРЕГИНЯ» живе й  крокує разом з Україною.

Бореться, волонтерствує, протестує, допомагає і.. несе , несе українську культуру, українські обряди та українську волю по словенській землі.

 Та щоб то було за свято без Вас, мої дорогі Друзі та побратими з України, Італії, Словенії...

Тільки єдність нас, українців, розкиданих по світу з українцями, що живуть в нашій Вітчизні, дає нам силу та впевненність в вірності наших дій та в завтрашньому дні.

Щиро дякую Вам, українці, що приїхали  і  ми всі разом святкували наш ювілей.

Дякую, що розуміли нас, що були поряд всі ці 5 років... і є поряд і зараз.

Вклоняюсь, кожному з Вас. Люблю, кожного з Вас. Дякую, кожному з Вас.

Мали час на слово та на подарунок великого коровая з рушником  й організатор поїздки Іван Кушнір, Нестор Мартинець, Володимир Канюка,  співзасновники   Міжнародного творчого марафону ,,Мистецтво єднає Україну''.

А далі, а далі розпочалось щось неймовірно-цікаве.

Словенські привітання в перекладі нашої  Берегині на українську мову, українські вітання та короткий зміст пісень на словенську.

Поезії на українській мові і переклад, з підшуком влучних синонімів на словенську.

 Чудовецькі голоси  колективу  «Співуче Полісся»  і запальний танець гурту «Калиновий цвіт» , обидвва колективи привезли керівники  Мар’ян  та Дарія Гисяк.

Глибокі, патріотичні, народні, авторські пісні та поезії виконали відомі в Україні співаки та автори, яких не раз вітали Америка, Канада, Іспанія, Італія, Ізраїль, Польща Португалія, Прибалтика,  Швеція... 

Павло Доскоч - автор, композитор;

Ярослава Декалюк -   автор своїх пісень;

Володимир Канюка - поет, пісняр;

Литвінова Нелля - співачка;

Петро Гойда- поет, пісняр, гуморист;

Нестор Мартинець - поет-пісняр. Голова обласного відділення творчої спілки Асоціації  діячів естрадного мистецтва України.

Хоч  і  українська пісня та слово,  мелодика нашої музики та нашої мови, душевна відкритість і сердечна подача пісні та слова, зворушили словенців і було очевидно, що вони розуміли суть проспіваного  і прочитаного.

Та коли джерельним струмочком кришталекої гірської води задзюрчали  цимбали під легкими, хвилеподібними рухами рук Івана Кавацюка, зал затамував подих.

Враз повіяло прохолодою Карпатських гір, запахло смереками, полином та скошеною травою...

А як срібно-прозорий голос Оксани Савчук  вніс  в притихший зал запах зеленого жита, що росте при межі,  вирване від самого серця прохання, щоб рід наш збирався та щоб пам´ятали, що гості в українській господі завжди до душі...

 То як тут не заплакати?!...

 А цимбали звучали, а Голос «Писанки» виривався на волю, заполонював Жалец і що ж дивного, що на наступні  дні при зустрічі з «Писанкою», на вулицях  міста, словенці піднімали руки в привітанні:  Писанка...

І думається мені, що солістам ТВО Чернівецької обласної філармонії,  народним артистам України Оксані Савчук та Івану Кавацюку оте впізнавання та шанування словенців таки приємно-радісне.

 Співучий  наш народ і мелодійна наша мова.

Директор    Комунального  закладу  Київської обласної ради "Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи" Олена Завальська та викладача НУБіП України Сергій  Виговський, заспівали:

Знов зозулі голос чути в  лісі,

Ластівки гніздечко звили в стрісі

Як на мене, то був перебір позитивних емоцій в той день.

Ще була під враженням від «Писанки» і нате вам – «Черемшина», та сама «Черемшина», яку я вечорами співала  на табуретці в нашій сільській хаті, ще при свічці.

І ті зозуля, ластівка, черемшина, вівчар, Черемош... з такою сердечністю та глибиною подані глядачам, і виконавці так чутливо її нам донесли...

Плакала...

Цікаво і пізнавально було побачити народні словенські танці фольклорного  колективу  «Grifon». Інші рухи, костюми на свято, на будень, як і танець святковий чи буденний...

Словенський етно колектив  «Соняшнички»  зачарував глядачів. Зрілі жінки з дошкою для прання, з марокасами, з тамбурином,  з трубами, і мужчини з  гармошками  так подали народні словенські пісні, так їх обіграли, що було зрозуміло все.

Особливо радісно, що на сято 5-річчя «Берегині» завітали і два молоді гармоністи Uroš  Cirkulan  та   Matej  Могu.   Віртуозна, запальна, з рухами,  їх гра винесла нас за межі залу.

Час збігав, Дух  єднання двох словя´нських народів кріпчав, люди танцювали взявшись за руки. Разом.

 • Хвала.
 • Дякую.
 • Хвала лєпо.
 • Дуже дякую.

І ми розуміли словенців, а  словенці розуміли нас, а Берегиня – Галя Маловшек, розуміла нас всіх. І раділа за нас всіх.

 Я мала велике щастя і ще більшу радість познайомитись з Українцями з Італії, твердими патріотами, рідними по Духу Ліліаною  Щербанович, Оксаною Тарас, Андрієм Сушко. Такі Люди з особливої категорії Українців. На загал їх дуже мало, але пізнавши таких Людей один раз, ви вже впізнаватимете їх скрізь, де б вони не були і в якій би країні не жили. Це саме ті Люди, для яких «Україна – понад усе» - смисл життя.

 

До зустрічі,  «Берегиня».

 Святкування закінчилось. Поздоровлення, подарунки, привітання, ювілейний концерт позаду. А ювілейний рік  тільки розпочався - до березня 2018.

Хто не знав чи не встиг, у вас є час на привітання та на гарні слова товариству українців в Словенії «Берегиня» і керівнику Маловшек Галині.

 Останні обійми... останні побажання... потиски рук... щирі слова подяки... враження від святкування і від прийому... змахнута сльоза... і загад на наступну зустріч...

 Автобус вирушив в Україну.

Щасливої Вам дороги, Друзі.

Благополучного повернення на рідну нашу Землю.

І не забувайте, що в Словенії, в місті Жалєц,  живе Галина Іванівна Маловшек, Жінка з великим серцем і ще більшою Душею, щира Патріотка України і невтовний борець... за правду, за українське Слово, за Українську Мову, за Український Нарід,  за Україну...

 26 травня – 30 травня 2017 року.

Тернопіль-Львів – Будапешт- Балатон- Жалєц.

 

Hits: 416
0

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

 

 

Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 О.Скрипка.

 

 

 

 

 

 

 

Він те на емоціях сказав. – відповів мені опонент в ФБ.

А що, Олег Скрипка співав Гімн в ДАП? А що, він лежав дві доби поранений на смертельному полі Іловайському? Невже він бачив, як псковський десант добивав наших? Ми пропустили, Скрипка був 500 днів в полоні? Чи хоч день? Невже  співак Олег Скрипка спав накритий снігом на карематі? Чи може це він отримав зимове обмундирування в лютому? Чи може це його, волонтера, беркутята шмонають на блокпостах, вивертаючи навіть косметички, коли поряд пролітають ВСЯКІ авто?

Чи може це він збирає в ФБ по гривні на гвинтівку, чи на лікування Бійцю, чи на допомогу безногому Захиснику?

Від чого це в нього такі емоції?

Чи співак не знає, що ступивши на шлях публічності він вже постійно під прицілом людських вух та очей?

Чого це Скрипка кидається такими словами?

А чому б йому не поїхати на війну та й там не повторити про гетто, перед російськомовними Захисниками України? А чому б не сказати ті ж самі слова  діточкам  російськомовним  без ручок, які відрізали вороги, бо там був наколотий Герб України;  а чому б не повторити дивлячись в вічі покаліченим Синам-Захисникам; а чому б не сказати оті слова російськомовним Батькам, яким привезли тільки ножку їх Синочка?  

Скрипка прав, а хто думає по іншому, той ворог України. – он  які захисники в Скрипки.

Он як всі запалились та стали на захист провокативних слів відомого співака.

А чому ж ви так активно не підтримуєте Ларису Ніцой, яка вже який рік, б,ється за нашу мову?

А чому ж ви не стаєте разом з іншими активістами під ВР, під Київську Раду, та не захищаєте законопроекти про нашу Мову?

І нарешті, чому ви всі разом напали на безіменних російськомовних людей, які не вивчили нашу мову, але тікаєте, коли хтось конкретно називає імена російськомовних представників Українського Уряду, депутатів?

Чому ніхто не встає проти російськомовних   Авакова, Ахметова,  Бойка,  А. Геращенка..  які відкрито, цинічно й публічно плюють на нашу мову. Знаючи мову розмовляють суто російською.  Чи захищаючи своє право розмовляти суто російською.  Чи піднімаючи питання  двомовності в Україні?

Страшно!

Проти конкретного чиновника чи олігарха, страшно, а проти безіменного російськомовного -герої.

Один популіст-демагог  крякнув: в гетто …

І тьма відгукнулась: Ату їх, ату в гетто.

А давайте глянемо на мовну проблему з іншої сторони.

Яка державна мова в Англії? – Англійська?

А яка мова державна в Франції? – Французська.

А яка мова державна на Росії? – Російська.

А чому ж в Україні така круговерть навколо мови?

А тому, що в тих країнах мовне питання вирішено на державному рівні.

А в Україні мовної політики – нуль.

А чому нуль? А тому, що це дуже влучне та виграшне передвиборче питання.

Це дуже стратегічне питання. На мові в Україні можна грати на різні лади. Кому в яку сторону треба.

В містах України більшість шкіл – російськомовні. Було так до недавнього, зараз не знаю.

ТБ, преса в Україні російськомовні, за маленьким винятком.

Кінофільми майже всі російські. Навіть якщо є субтитри, то актори ж росіяни. І тема в фільмі піднята – російська.

Загальна мова в Україні – російська.

Мова в парламенті – російська. Мова в Уряді – російська.

Представники України в світі на заходах представляють Україну – російською.

В усіх великих містах України є російські Центри.

Значна більшість Церков МП – російські. І кажуть в тих Церквах, що України, як держави, не має, а є вєлікая Россія.

Але то все пусте, головне, що люди за 25 років не вивчили Мову.

Головне, це знайти крайнього. І той крайній ніяк не уряд, не міністерство освіти, не парламент, не  чітко поставлене питання державної мови, а люди.

Люди, які жили в російськомовній Україні,  вчились в російських школах, вузах, працювали в російських колективах, розмовляли на вулицях рос. мовою, дивились ТБ російською мовою. Мали пріоритет перед україномовними. А зараз ці люди стали дебілами, бо вони не вивчили мову???

В 2014 році мовне питання  сколихнуло Україну. Це коли Тягнибок вискочив. Я тоді жила в Москві і дуже тим рознервувалась.

- Як ти можеш, ти не живеш в Україні, а у нас домінує рос. мова, а Тягнибок правильно підняв питання.

- ТАК. Маленька деталь – Тягнибок   підняв правильне питання, тільки не правильно підняв.

Тоді теж була велика суперечка, поставила в ній крапку мудра львівська інтелігенція оголосивши в знак підтримки російськомовних день, коли вони скрізь розмовлятимуть тільки рос. язиком.

Мудрі львів,яни. Мудро поступили, та загрозу  не відвернули.

Як тим Тягнибоковим вискоком користувались вороги, знають вже всі.

Як вискоком Скрипки користуватимуться вороги внутрішні і зовнішні – скоро побачимо теж усі.

Ніхто не зробив більше для підняття української Мови, як Путін з війною.

Люди стали штудіювати нашу Мову, розмовляти, з помилками, та вперто вчити. На ФБ появилось безліч товариств про Мову, в двох я модератор, бачу, як ЩОДНЯ люди добавляються. Як коментують, питають, вчать.

Мовний лід став активно скресати. І нащо було зараз кинути отой факел в і так гарячий український народ?

Я б погодилась, що це О. Скрипкою  не продумано. Так вийшло. Буває.

Якби.

Якби перед цим той же Скрипка не замахнувся на ОУН.

http://svitua.org/easyblog/entry/pro-himn-ukrainskoi-armii   

Що стоїть  за наміром  протиставити  національні сили проти ЗСУ?

Для  чого обідняти нашу націю, нашу культуру, наші літературні надбання?

Для чого нинішніх геніальних поетів ставити нижче плінтуса, коли вони майже щодня видають такі речі, від яких злітаєш від щастя, що Україна має таких Титанів Українського Слова.

Чому не звернутись до Митців, Поетичних Класиків нашого часу  до Наталки Поклад, Ліни Костенко, Петра Перебийніса,  Ніни Виноградської, Василя Піддубняка...

 І хай простять мені ті Поети, яких я не назвала, але які є Величини в Українській літературі.

Щоб вони обговорили та й написали Гімн ЗСУ.

Хіба це мілке й наскільки не важливе питання, щоб його отако гамузом, скомкано забрати Гімн Націоналістів і передати його ЗСУ?

Що за чорна думка,  в якій неукраїнській голові вона визріла?

Що за намір протиставити  з роду-віку національні сили проти ЗСУ?

В України вкрали її назву, її історію, її Геніїв, а зараз вже всередині країни розкрадають хто що може.

 https://www.youtube.com/watch?v=qfgVmSv7mlU&app=desktop

Так за яку Україну Олег Скрипка? За чию Україну провокує Олег Скрипка?

 

Питання Української Мови, це питання виживання нації. Питання Мови, це як кров в жилах.

І вже зовсім абсурдно, щоб в Україні патріоти захищали Українську Мову.

І саме тому, зо ця тема така болюча та така історично-трагічна,  маємо вирішувати її якнайделікатніше. І вирішення її лежить через Парламент, Уряд, Міністерство освіти, Міністерство культури, Президента.

Хоч криком кричіть: не купуймо «Рошен», та коли заходите в магазин, найбільший прилавок, на самому видному місці - «Рошен».

Самий великий вибір цукерок – «Рошен».

Та хіба то вина робітників  фабрики «Рошен»?

Hits: 392
0

 

 

 

20.03-11.04.2017

Горе Вам, Українці. Ви сидите в теплих хатах, їсте гарячий борщ, спите в мких ліжках, і ВСЕ ЗНАЄТЕ. Ви нічого самі не  робите, але точно знаєте, що те, що робить хтось, то не так. Те, що робить ота навіжена Катерина Марійчук, точно не так.

То не дасть результуту; то й так всі знають; то треба нашій владі  по голові стукати,  а не до світу стукати….

То йдіть стукайте владі по голові….

То зробіть хоч щось. Кожен хоч щось і вийде Перемога і мир.

Але ж вам важче зробити щось, вам важче розіслати оте готове написане, вам  лінь те зробити, а ТИМ, що стоять і собою відділяють нас від ворога легко??!!! А як тим, що вже який рік в полоні??!! Як їм там??!!!

А тим, що стоять блокадою і на них всі сиплять все що можна й  не можна, легко???!!!

А дітям Вашим, в яких не має майбутнього легко?

Що з вами, люди? Вам пороблено кимось, чи ви самі собі поробили?

Ви прокинетесь тільки коли в кожну, КОЖНУ хату прийде похоронка?

Ви цього хочете???!!!

Нас загнали в стійло, он перед очима вже й ярмо видко, а ви тупо й покірно гнетесь…

Що з вами, люди?!

Ви часами сидите в інтернеті й постите котиків і дурню про 450 повішень… Тішитесь. Чого ви тішитесь, чого ви радієте один перед другим показуючи що є дурні?

Вам в руки дають інструмент, який працює в світі, але не працює в нас. То стукаймо туди, де той інструмент працює.

Господи, Боже мій, волонтери знемагають, діти гинуть, діаспора видихається, а нарід сидить  в інтернеті і тішиться  незбивними байками.

Горе вам, горе на ваші  байдужі голови.

Ви не тільки самі себе прирекли на загибель, ви й тих, хто стоїть кордоном від ворога прирекли.

Вони гинуть за вас, а ви їх прирекли.

Ви дітей своїх прирекли. Онуків своїх віддали в рабство. Ви притягнули своєю байдужістю війну в кожну хату.

Всі біди на землі від байдужих.

Коли Ви 28 листопада 2016 року отримали пропозицію розіслати ось це звернення до світу  на англ. мові, Ви проігнорували.

http://svitua.org/easyblog/entry/zvernennia-do-svitu-po-dopomohu-1

раніше було по цій зсилці - http://svitua.org/index.php/projects/blogs/entry/zvernennia-do-svitu-po-dopomohu-1 )

(англ. варіант   http://svitua.org/easyblog/entry/zvernennia-do-svitu-po-dopomohu

 

а дуже даремно, бо всього через  кілька днів вийшла отака стаття.

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2016/12/6/7128978/

Медведчук утверждает, что его хотят убить  Вторник, 6 декабря 2016, 09:45

 

І якби народ України думав про свою державу хоч десять хвилин раз в місяць і розіслав оту зсилку, то на нині  Медведчук був би бог знає де.

Та ви вирішили, що він сама необхідна фігура на мінських договорняках і не підтримали розсилку, рахуйте тим самим підтримали Медведчука.

Потім нова розсилка,

http://svitua.org/easyblog/entry/vernuty-do-minskykh-peremovyn-ssha-i-anhliiu

http://svitua.org/easyblog/entry/vernuty-do-minskykh-peremovyn-ssha-i-anhliiu-1

світ чекав на наш зов, щоб відгукнутись. Наша діаспора чекала на наш призив, що почати діяти, але ми мовчимо.

Можна зрозуміти чому владі вигідна війна, а  вам чому вигідна?

А ви чому не хочете хоч щось зробити?

Чому ви вашою байдужістю дали загинути скільком дітям України? І ще скільки загине? Та що вам до того, то ж чужі діти.

Мак Кейн кричить щоб ті мінські договорняки розірвати, а українці підтримують і скаржаться що світ їх не чує.

 

21 січня виставлена наша заява, а вже 15 лютого вийшла ось ця стаття

Слава РАБИНОВИЧ: США и Великобритания обязаны ввести свои войска на Донбасс

Слава Рабинович    Блоги      15:35,  15 февраля 2016

Наступило время США и Великобритании отвечать по своим обязательствам. Отвечать за свои подписи под Будапештским меморандумом.

http://glavpost.com/post/15feb2016/blogs/79890-slava-rabinovich-ssha-i-velikobritaniya-obyazany-vvesti-svoi-voyska-na-donbass.html

 

і 8 березня ось ця

Украина хочет пересмотра Будапештского меморандума

Украина выступает за перезапуск переговоров стран, подписавших Будапештский меморандум

https://news.mail.ru/politics/29006593/?frommail=1.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

Чи ви не бачите послідовності? Чи ви не бачите, що цей метод самий дієвий на сьогодні? Чи ви не бачите, як чутливо реагує світ та й наша влада на наші такі слабенькі та благенькі крики?

А якби від 40 міліонів народу та й хоч 1000 зовів хоч би на тиждень, та місяць отак… та вам краще заробляти і віддавати астрономічні платежі за комуналку та продукти, аніж в день виділити 5 хвилин на Україну.

Хіба Вам не хочеться відчути себе людиною, яка вершить зміни в країні?

А ще скоро, сайт, де була оця стаття так затероризували та нападами забомбили, що сайт змушений був стати на переформатування і вийти з того з старими тими ж статтями та вже новими зсилками.
Це вам теж нічого не каже?

Ви і далі продовжуватимете доказувати мені, що Порошенко не Президент, що до нього не варто звертатись, що світ і так знає про все, що треба поміняти слова, не так писати, не так казати.. Ви мені навели безкінечно доказів моєї неправоти, і я вам пояснювала по годині чому треба так, стояла перед вами на цирлах, щоб ви розіслали оту зсилку, і розіслати заради чого й кого? Заради мене, моєї вигоди??????

І ви після моєї вивернутості перед вами відповідали, що ще подумаєте…
Господи, хто ви, люди???

У нас зараз зняття мораторію на землю. Як думаєте, хто розкупить нашу землю найбільше???

Не догадуєтесь??? Таж ворог наш вічний, північний - Росія………..

Я й такі, як я, виїдемо. Як приїхала, так і поїду. А що робитимете Ви? Скільки раз Ви згадаєте, що мали можливість поміняти все, виправити біду, поламати карти заробітчанам   від влади, та… не захотіли. Пожаліли часу. Не вважали за потрібне підтримати оту навіжену Катерину. Самі нічого не зробили, але й Катерину не підтримали.

Чому, люди??? Чому ви так активно кричите в ФБ і йдете спокійно спати, коли в той час діти гинуть і йде торг нашої землі, нашої Держави, Ваш торг, люди…Вами торгують. А вам шкода кілька хвилин, щоб справу зробити, яка докорінно змінить нашу біду на краще.

Я вас не розумію і не зрозумію ніколи. І не хочу більше випадково знову послати вам якесь прохання  розіслати крик пораненої України, і бачити, як вам абсолютно байдуже, жити під іновірцем чи під москвином. Ви вже здались. Ви навіть в відповідь й слова не сказали на мого листа.

Не хочете нічого робити, ваш вибір, прошу Вас видалити мене з ваших друзів.

Хай навіжена та дурнувата Катерина не заважає вам та не турбує ваш спокій.

 

 

 

Hits: 692
0

 

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

 

Доборолась Україна

До самого краю.

Гірше ляха свої діти

Її розпинають.

І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ

МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ

Т.Шевченко

 

 

Вітаю Вас, українці, Ви точно ввійдете в історію світу, як наймудріша, найсвободолюбивіша нація, але разом з тим і   найрозроздрібнена,  незгуртована, найхатакрайня.

https://www.ar25.org/article/tehnologiyi-yaki-rozkolyuyut-ukrayinske-suspilstvo.html

Була велична країна – РУСЬ, Царгород та навколишні країни платили їй дань.

Та сусід північний, що є ворог вічний, ордою посунув, темною безпробудною хмарою саранчі накинувся й шматував допоки не зруйнував дотла, а хто живий залишився в полон взяли, манкуртів з них поробили, щоб вони були самими затятими ворогами Русі.

І стали ті москвинські яничари руйнівниками Русі, вже духовними та мовними. І допомогли витравлювати Душу й тіло русичам. А щоб і згадки не мали про минувші свої лицарські часи, то й назву країни забрали – Росію зробили з москвинської орди.

А Русь, назвали Малоросією. Як частину від Росії, як недолуге, хворе та нікчемне  дитя. І ігнорували другу назву КРАЇНИ – Україна.

(Вперше згадується в Київському літописі під 1187 роком, у зв'язку із смертю переяславського князя Володимира Глібовича на Посульському рубежі.[2] З 19 століття назва території обабіч Дніпра, між Доном і Сяном, та Прип'яттю і Чорним морем, заселена переважно українцями.)

І понад 300 років катували народ та нищили, та топтали й плакати не давали.

І коли прозріли українці, вирвались з ординського полону, то взріли нинішні москвини, що не мають історії, не мають минувшини, не мають фундаменту нації.

Що оті привязки до Русі, відійшли разом з Україною.

І знову навалою посунули на Україну-Русь, посунули за привязками до назви своєї – Росії, посунули за фундаментом, посунули за народом, без якого самі виявились недолугими та нікчемними.

А народу, який готовий продати себе, свою Душу, своїх дітей, свою Вітчизну повно в Україні.

І почався торг. Весь світ дивиться та дивується, а вони, ті що продаються та підвищують ціну за себе, ще й дивуються, чого це світ не допомагає їм ту ціну за самих же себе й підвищувати.

А той, щедрий та розкошний,

Все храми мурує;

Та отечество так любить,

Так за ним бідкує,

Так із його, сердешного,

Кров, як воду, точить!..

А братія мовчить собі,

Витріщивши очі!

Як ягнята. «Нехай, — каже, —

Може, так і треба».

СОН. Т. Шевченко

Дивиться та й чекає, та й звільняє шию для ярма.

І готові втретє отримати нову назву своєї Країни – ПАРАШЕН.

А ви вже самі вибирайте, кожен під себе, житимете в параші, чи в раші.

По любому, вибір за вас вже зробили, залишилось ярмо накинути та нову назву країни на світ оголосити.

І що залишиться світу, як не прийняти. А чому не прийняти, коли народ погодився на те.

Чому світу має боліти більше, ніж Українцям, які вже готові стати парашенцями. Для того, хто задумав цю страшну комбінацію – парашенці – слава. А для тих, хто прийняв таку комбінацію    довічні пораженці.

І все б так і сталось, якби не патріоти, добровольці, волонтери… Дрібна жменька Людей-Українців-Русичів встала за всю Україну-Русь, за всіх хто вже погодився жити на параші чи в раші, встали на повний ріст і на повний голос під постріли тих, хто мав би захищати Державу і народ: https://www.youtube.com/watch?v=pp0HwWRprL4

Маленька жменька, а решта … мовчить собі,

Витріщивши очі!...

Слава Україні! Смерть параженцям!

 

Hits: 261
0

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

Цікаві й на часі думки Михайла Шияна.

 

Ціна депутатської недоторканності -$10 млн.

         Самий великий ворог,  котрий в Україні - це корупція, котра кидає людей в злиденне існування, в голод, визиває противоборство,  утворює воєнні конфлікти, в значній мірі, має відношення до абсолютної депутатської недоторканності,  депутатів ВР

                У 1929 році Сполучені Штати була велика криза. 6 березня 1933 років, всього через два дні після інавгураційної промови Рузвельта, Указом Президента Сполучених Штатів, було оголошено одна неділя "Банківських канікул". Всі банки були закриті і взяті під контроль поліцією, для того, щоб переглянути їх діяльність і виключити найменші натяки шахрайства. Разом з  перевіркою банківської системи проводився загальний аудит всіх банків. Обанкротілі банки  потрапили під зовнішнє управління. Стійкі банки здобули право на  подальшу роботу.

            В Україні вдосконалення банківської системи і підтримка банків теж стоїть на першому місці. В результаті: «В апреле 2015 года МВФ в рамках программы поддержки передал 4,5 миллиардов долларов Центральному банку Украины, которые должны были пойти на поддержку коммерческих банков в стране. Но один из крупнейших банков-получателей, как свидетельствуют сообщения в украинских СМИ, перечислил 1,8 миллиарда долларов из помощи МВФ на оффшорный счет, через Приватбанк». Із цього можна зробити висновок, що і решта, отриманих-$2,7 мільярда, була також розтикана і зовсім мало принесла користі українському суспільству.

Авторы отмечают, что согласно данным Global Financial Integrity, с каждым долларом, который поступает в Украину, шесть покидают ее территорию.»

 Американець із США, котрому 87 років, пише книгу «Україна». По телевізору він розказує, що Україна, сама багата країна, знаходиться в самому серці Європи, має інтелектуальне суспільство, індустрію, має саме більше чорноземів в Світі і всі важливі ресурси для повного свого самостійного процвітання, але тут , із далеких часів, ніколи не було державності. Я йому щиро вдячний за такі слова і вірю в це. Тож ми з Вами на правильному шляху. Звернуть в бік, в України вже немає можливості і її жде неминуче процвітання, хоча для цього потрібно ще не один рік великих спільних зусиль для виздоровлення України як в економічній, так і політичній сфері.

            Ми віримо в перемогу – це запорука нашого успіху.

Чому корупція стала візитною карткою України, головним ворогом українців?

            Нашу країну майже на протязі всього тисячоліття питались поневолювати різного роду окупанти і її народ вів постійну боротьбу з ними за свою незалежність. Заряджаючи свою свідомість позитивною енергією, ми перш за все повинні в собі вбити те нечисте, рабське, що сторіччями нам впроваджували, адже в нас вічно була якась залежність, що на генетичному рівні своєрідно відклалось в нашій особистості. Можу сказати велике спасибі своїм пращурам, хоч за те, що вони зовсім мало в питали в себе рабську ідеологію, а більш сприяли напрацюванню великої сили непокори, знаходячись в постійній  боротьбі із зовнішнім  агресорам. Ця вічна боротьба в кінець, закінчилась перемогою над всіма, різного роду, окупантами. Всім здавалось, що наша самостійність приведе нас до успіху, маючи великі ресурси, великі напрацьовані багатства, розвинуту науку і промисловість, освічений, працьовитий народ. Здавалось можливо задати лише питання, що нам не хватає манни небесної. Але оказується є ще одно питання, котре дісталося від наших славних борців, пращурів, котре начинаємо згадувати, «у свинячий голос», коли вже лишились своїх напрацьованих преференцій, це-управління своєю країною, державо утворення, яке повинно було пройти еволюційним шляхом зовсім не малий проміжок часу. Країни, котрим це вдалось, вони зараз живуть процвітаючи і як наслідок-стараються топити таких невдах як ми.  Це одне із найболючіших питань, тому що некомпетентність призводить до надання можливості закордонним васалам  продовжувати керувати нашою країною, нашою економікою, нашими багатствами і маніпулювати нашою свідомістю.

             Результат таких дій призводить, що утворюється система вентиляційного механізму, де все, що затрималось в країні:- капітал від виробництва, котрий формується на розширення виробництва, інвестиції, прибуток, бюджетні кошти, дотації банкам, кредити держави,- всі ці кошти вимітаються за кордон, в т.ч. і в офшори: "Самыми популярными оффшорами для формирования банковского капитала являются Кипр и Люксембург (которые не считаются оффшорами по украинскому законодательству), а также Британские Виргинские острова; бенефициарами некоторых банков с оффшорным капиталом являются публичные должностные лица (PEP)", - говорится в отчете исследования». На це можна зробити тільки такий висновок, що депутати прийняли таке рішення для «законного» виведення капіталу з країни.

             Протягом 2011 – 2015 років українські банки вивели з України понад 400 млрд. гривень за допомогою представників австрійського Meinl Bank AG.  Кошти, за даними слідства, власники банків розміщували на кореспондентських рахунках австрійської фінустанови для подальшої легалізації в країнах ЄС і офшорні компанії. Через «масштабну фінансову аферу», як її вже охрестили в Національній поліції, не сплачувались податки, а вітчизняні банки, що зазнали банкротства, перекладали збитки на Фонд гарантування вкладів фізосіб.

            Борги найбагатших вітчизняних бізнесменів бюджету країни набагато більші, ніж Україна планує позичити у МВФ. Із 12 чоловік, олігархів,  борг складає $33,95 мільярдів.

            Ці всі незаконні дії багато в чому залежать від нашого депутатського корпусу, котрий огородившись від Закону абсолютною депутатською недоторканністю, діє відносно своїх особистих інтересів.

            6.03.17р. генеральний прокурор, Юрій Луценко, повідомив, що генеральна прокуратура підозрює керівника секретаріату міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатський контроль" в дачі хабарів депутатам Верховної Ради. Зокрема, туди входять 10 депутатів від "Народного фронту", 7 депутатів від фракції "Блоку Петра Порошенка", 1 депутат від Радикальної партії Олега Ляшка та 2 позафракційних.  Керівник секретаріату об'єднання "Депутатський контроль" з посібниками, шукали депутатів Ради, які за грошову винагороду погоджувалися на участь у передбачених заходах (Прийняття рішення на сесіях Верховної Ради на підтримку певного законопроекту, підписання потрібного депутатського запиту чи звернення, участь в організованих конференціях, брифінгах, круглих столах, нарадах і т.д.).

            Доки в нас кожен не стане державо творцем, доки не зміниться наше мислення, на те, що тільки він являється господарем в країні і тільки він вирішує кому бути депутатом, а кому президентом, понімати і діяти відносно держслужбовців, так як він сам наймав для своєї роботи, доки не зможемо йти правильним демократичним шляхом до добробуту і процвітання.

 

            Ціна депутатської  недоторканності.

1.      Зняти депутатську недоторканність буде коштувати $10 млн.

 Для зняття депутатської недоторканності потрібно голоси самих же депутатів ВР, що добровільно самі депутати ніколи цього не зроблять. Адміністрація президента теж не буде лобіювати це питання, оскільки вона в депутатській недоторканності, має свій сенс. Надіятись на депутатів, котрі прийдуть в ВР, в наступному періоді, з 2019 року, теж немає конкретики. Всі кандидати в депутати, піаряться перед виборцями, ставлять це питання кожен раз, коли підходить вибірна компанія. Тож рішенням може бути лише силовий варіант, котрий не потребує, а ні людських жертв, а ні, відносно, великих фінансових витрат. Це безстрокове страйкування під ВР, котре по підрахунках, буде коштувати $10 млн. грн..

            На революцію, організуванню хаосу, безладу, завжди знаходяться великі і дуже великі кошти, адже вкладникам  це суне в рази, сотні разів колосальні прибутки, де вся економіка кинута на призволяще, все потрібне дістається за безцінь. Або, можливий варіант,  що  розробляються глобальні стратегічні плани, по поводу своїх власних інтересів. В нашому випадку нам оказується допомога, диктуються напрямки діяльності і конкретні вимоги, але в реальних напрямках, в тих, що буде мати користь держави, для її простого народу, лишається непоміченим, неможливим.  

2.      Знявши депутатську недоторканність, по самим заниженим підрахункам, держава має отримувати, додатково, не менше $10 мільярдів коштів, в рік :

а) Налаштування дисципліни. Призупиниться кнопкодавство, нецивілізовані розбірки і клоунада в ВР. Присутність на засіданнях стане нормою.

б)Зменшиться  на 50% підкуп депутатів для прийняття рішень, котрі лобірують інтереси олігархічного клану.

в) в ВР будуть більшість  потрапляти депутати, котрі реально стануть відстоювати права своїх виборців, оскільки це дійсно будуть патріоти, котрі не будуть покупатись, котрі по своєму внутрішньому переконанню, мріють про якнайкраще майбутнє для України. Люди олігархічного складу  деякий час старатимуться в ВР не сунуться, доки не приведуть свій бізнес і свої статки відповідно норм Законодавства країни.

г)унеможливиться питання тримати за кордоном, в офшорах, не врахований капітал, що додатково буде приносити прибутки. А для легалізації вже виведеного капіталу прийдеться уплатити в країну податок, що складатиме не менше $2 мільярдів.

д)з іншого боку виводить за кордон стане небезпечно, так і не престижно і додатково буде лишатись мінімум $10 мльярдів, коштів в країні, на рік, котрі частково поповнять бюджет, підуть на розширення виробництва, будуть працювати на внутрішньому ринку як інвестиційні.

е)борги найбагатших вітчизняних бізнесменів бюджету країни набагато більші, ніж Україна планує позичити у МВФ. Із 12 чоловік, олігархів,  борг складає $33,95 мільярдів(при віддачі такої суми під депозити в банки України, під  7% річних, то це б становило 2,37 мільярдів у рік ). Тож не маючи депутатської недоторканності , депутати стануть більш відповідально ставиться   до своїх обов’язків і           знайдуть варіант забрати  кошти в бюджет, враховуючи часткове їх розміщення в офшорах. І при лояльному розгляді цього       питання, можливо получати по $3 мільярдів на рік.

      3.  Депутатський корпус більш вільний від капіталу, зможе набагато ефективніше вести                   свою діяльність по прямим своїм обов’язкам, а не бути маріонеткою в олігархів, котрі його фінансують при прийнятті рішень для правлячого класу а не виборців. Ця      матеріальна вигода їх повністю матеріалізує, заставляє вигідно вносити ці великі         корупційні кошти і займатись бізнесом, придбанням нерухомості за кордоном і     офшорами,    заводить депутатів як в залежність, так і відключає від можливості виконувати свої прямі обов’язки, не дає депутатам проявляти свою суть і бути в            авангарді суспільства на духовному рівні. Депутатський корпус, не маючи  інших прав, відмінних від прав, визначених Законом, і зобов’язань перед своїми виборцями, буде приймати активну участь в розбудові країни, утворить розвинуту філософію і програми, котрі зможуть максимально викоренити корупцію і налаштувати ефективне виробництво в країні, що буде великою, самою найбільшою підтримкою як економіки розвитку так і  бюджету країни і буде вести країну  до процвітання.

            Висилаю додаткові роз’яснення, по поводу зняття недоторканності. Таке питання, стверджує Парубій, виносилось на сесію Ради але не було прийнято. Це вже трохи нас радує але потрібно стукати у всі двері. Результат буде більш позитивний, якщо на цьому будуть настоювати діаспори і іноземні друзі, від котрих вони напряму залежать.

            Проти такого рішення, як «зняти депутатську недоторканність», є і буде багато противників не тільки серед депутатів, але й бажаючих ними бути і поміж простими громадянами країни. Частина громадян будуть продовжувати  стверджувати, що в даному випадку влада буде убирати всіх неугодних, ламаючи всі напрацьовані демократичні устої. Але у відповідь можна задати лише одне питання: - «Чому наш рівень життя в Україні знаходиться на самому останньому місці в Європі, в 30 разів нижче чим в інших країнах, а по корупції знаходиться на самих передових місцях серед країн в Світі?».  Без кардинальних дій, ми не зможемо перемогти того «спрута», що вживався цілим сторіччям. Є ще і другий шлях – це введення смертної  кари, який успішно діє в Китаї, Кореї. В даний час мені в наводять в примір відношення органів влади до епізоду з нардепом ВР Пашинським, котрий вистрілив в конфліктній ситуації в людину, пояснюючи, що по цьому факту було відкрито кримінальну справу. Але її було відкрито по факту кримінальної події, а не проти самого Пашинського, вину якого ще не доказано. А якби діло дійшло до затримання Пашинського чи суду над ним, то тут би діяла депутатська недоторканість, яку б, щоб зняти, генпрокуратура клопотала б перед ВР і тільки тоді це питання виносили б на голосування.

            Є в народі правильний вислів, котрим користуються як виборці так і депутати: «В країні Закон один на всіх»- і це правильно. І коли даним висловом користується депутат, так би мовити - так прописано в нашій Конституції, то він просто обманює. Інший епізод - посилається на той Закон, що виборці його поставили то й вони можуть відізвати, знаючи цю довгу і малоперспективну процедуру, котру без організації і фінансування неможливо здійснити. Тож появляється третя особа, посередник,  значить зацікавлений більш за все буде, в основному організатор, котрий буде лобіювати більше вже свої інтереси а не цих же простих обманутих виборців.

             Звідси напрошується вивід-сама реальна відповідальність депутата, може бути лише від своєї команди депутатів, оскільки лише через них він може мати відповідальність за всі порушення Закону, коли вони проголосують за зняття його недоторканності. Тож чиї проступки буде даний депутат покривати, чиїм інтересам буде служити -? Відповідь-депутатам, незалежно від фракцій, тим від кого він залежить.

            За кордоном здивувало в е-деклараціях, що депутати в основному тримають свої капітали як готівкою, так і на рахунках, не в національній валюті, а доларах. Депутати, по цьому питанню відверто  відповідають, що вони недовіряють своїй національній валюті. Своя національна валюта, не користується шаною, в зв’язку з постійною емісією коштів, слабим розвитком економіки-відповідальність, за що лежить як на апарату управління, в т.ч. і депутатах. А як же вся основна маса українців це витримують, проживаючи  в основному кожен місяць на останні копійки, постійно попадаючи фінансово на інфляції, становлячись все більше зубожілою нацією? Виходить, що ті що породжують це «зубожіння», самі від нього не потерпають, перестраховуються. По народному можна так сказати: «Злодій у злодія, не вкраде»- не вкраде не тому, що не захоче, тому, що вони не нададуть можливості це зробити.

            Отже, всі негаразди в країні, всі закордонні вкладення коштів поза Законом країни, потребують в країні постійного поновлення капіталу для функціонування внутрішнього обігу в країні. І кошти беруть із самої зубожілої верстви населення країни, оскільки їх основна маса в країні і проживають кожен місяць на останню копійку, тож немає можливості їх поміняти в долари, тим більше вивести на закордонні рахунки. Звідси висновок-виборці, котрі дали владу, щоб ними керували, писали для них Закон-перетворили державу в свою вотчину, де існує лише одне правило: «Розділяй і володарюй».

             Зняти депутатську недоторканість, на перший погляд,  це без обідне питання і здавалось би мало, що від нього може змінитися. Та, перш за все це питання заставить депутатів дивитись на всі питання зовсім по іншому, адже безкарність-породжує безкарність. Коли ж вони у повній безвідповідальності, то вони ж ні при яких умовах не будуть дотримуватись Закону і будуть діяти лише на свою особисту користь,топлячи і розкладаючи повністю суспільство, наживаючи на цьому свій особистий капітал, котрий будуть старатись приховати різними корупційними схемами за кордоном. З іншого боку безвідповідальність, породжує безвідповідальність. Порушуючи сам Закон, дає можливість порушувати  це і іншим.

            Коли вони  спустяться на святу землю і відчують, що вони такі ж як і ми люди, то вони і думати зможуть по людські, а не як боги. Тепер вони почнуть більш проникатись депутатськими обов’язками як вибранці громади. Якщо їм недозволено порушувати Закон, то вони не дадуть цього зробити і іншим, маючи в себе всі для цього права, як депутати.

            Враховуючи розклад сил в економіці, промисловість, як і торгівля, маючи великий капітал, концентровані в основному в великих олігархічних компаніях, котрі його набули різними, в тому числі і шляхами, порушуючи наше законодавство. Основний капітал від господарської діяльності йде частково на розширення виробництва, а левова частина його осідає в офшорах, ховаючись від ковпаком депутатської недоторканності, котра в основному направлена на прикриття депутатів від Закону при їх корупційних діях.  Тож  наступила необхідність  поміняти дану Статтю Закону. З іншого боку, Ви як керівник, маєте готові свої напрацювання і закордонний досвід,  котрі дадуть можливість вдосконалити для цього законодавчу базу і знаєте як налаштувати економічний розвиток країни на шляху до процвітання.

В статті 80 Основного Закону:

У Конституції України депутатський індемнітет та імунітет позначаються одним терміном – «депутатська недоторканність». Вона закріп­лена в статті 80 Основного Закону:

«Народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність.

Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.

Народні депутати України не можуть бути без згоди Верховної Ради України притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи за­арештовані» [6].

 Необмежена, абсолютна,  недоторканність народних депутатів України в поєднанні з їхніми невиправдано широкими правами, низьким рівнем правової культури українського суспільства сприяли формуванню за роки незалежності в значної частини депутатів почуттів уседозволеності й безкарності,   Такі негативні явища, що особ­ливо посилилися з радикалізацією настроїв у суспільстві й парламенті, представництвом у Верховній Раді радикальних політичних сил, не мають нічого спільного з тим, що називають парламентаризмом.

Конституція України, закріпила депутатський індемнітет із обмеженням (народний депутат України несе юридичну відповідальність за образу чи наклеп) і практично абсолютний імунітет (без згоди Верховної Ради народного депутата України  не можна затримати навіть на місці скоєння злочину, у тому числі вбивства, канібалізму; Україна, на жаль, знає прикрі випадки такого вбивства, а от про канібалізм, поки що офіційні джерела  мовчать). Такого необмеженого імунітету немає в жодній демократичній державі, і його давно потрібно було обмежити (як це зроб­лено в інших країнах) або взагалі скасувати. У Верховній Раді вже не раз робилися спроби скасувати депутатський імунітет але безуспішні.

              Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» від 22 березня 2001 року додатково розширює обсяг недоторканності народного депутата України: «Обшук, затримання народного депутата чи огляд особистих речей і багажу, транспорту, жилого чи службового приміщення народного депутата, а також порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції та застосування інших заходів, що відповідно до закону обмежують права і свободи народного депутата, допускаються лише в разі, коли Верхов­ною Радою України надано згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності, якщо іншими способами одержати інформацію неможливо» (ч. 2 ст. 27) [7].

            Для поставлених  завдань, підводячи підсумки сказаному, я хотів би побажати  по цьому питанню, ввести один пункт в Закон :

-          Зняти депутатську недоторканість, як таку, котра забороняє затримати депутата на місці злочинів, в тому числі і тяжких, таких як вбивство, насилування, канібалізм та інших, без винесення і прийняття такого рішення на сесії Ради.

-          В подальшому задовольнятись депутатським імунітетом виключно на час дії сесії в Радах, на деякі види… правопорушень(Ця норма успішно існує в багатьох цивілізованих країнах).

            Це буде велика бомба. Вона охолодить пил вже дійсних депутатів, добре понімаючи значення даних рішень. І вряд чи в них будуть сумніви, що таке рішення дійсно буде прийнято, при теперішній ситуації в країні і впливу інших країн, ЄС, на антикорупційні рішення в країні. Тож, бажання добиватись «вершин», значно по убавиться. А таке рішення, воно вже визріло і воно буде  незалежно від самої нашої програми, чи ми будемо включати його в програму чи ні. Воно для нас буде значить тим, що ми будемо як його творцями і через те ми будемо мати з нього додаткові дивіденди як від міського так і сільського населення країни, від цього лишатись нам нічого, оскільки ми про себе лише починаємо заявляти серйозно, адже ми як ніхто, зможемо з концентрувати значно більшу аудиторію своїх однодумців, своїх спільників, не тільки в сільській місцевості, а й містах, котрих буде більше які підтримають нашу програму і будуть більше голосувати  за Аграріїв.

             Прагнення жити у вільній, самостійній країні століттями спонукали українців до боротьби.

 Нині у нас важкі часи – Україна зброєю змушена відстоювати європейський вибір та  демократичні цінності.

            Ще довго буде потрясати вроджена в систему корупція, якщо не поставити наші керівні органи в русло правового поля. Дивуючись станом у країні іноземні друзі не можуть до кінця розібратись, де її коріння,  котре продовжує в подальшому її тримати. 

Е-декларації держслужбовців - це перший крок до оздоровлення країни але до її повноцінного існування, ще дуже далеко. Е-декларації, дали можливість побачити хто є хто.

            Територіальні громади мають також зробити великий вплив на оздоровлення аграрного сектора економіки і країни в цілому. Але ще не встановлені чіткі грані впливу вертикалі влади на самоврядування. Ще дуже багато підводних каменів, котрі можуть звести всі позитивні прагнення українців нанівець.

             Для позитивних результатів в низах, треба мати відповідні позитивні органи влади на верхах, котрі б були вибрані низами для лобіювання їх інтересів на високому рівні.  Видаючи закони депутати, перш за все, потурбувалась про себе і свої особисті інтереси, видаючи і впроваджуючи відповідні рішення зовсім не відповідаючи інтересам  їх виборців і платників податків.

 Таким чином відгородившись від народу, вони вирішують своє  головне питання-це своє особисте збагачення, збагачення своїх наближених, незалежно від інтересів і життєвого рівня громадян країни. А що дальше?- зададуть наші співвітчизники питання. В подальшому, позитивні рішення, не матимуть ефективного результату, хоча може й буде якийсь «фейк», для того, щоб показати бажання  боротись зі всіма негараздами, а головне з корупцією, доки на пам'ять людей не нашаруються свої проблеми і вони на це вже менше будуть реагувати.

            Зняти депутатську недоторканість, звести «депутатський імунітет» до мінімуму-головне питання в протидії корупції в Україні. Не всі народні вибранці йшли свідомо, з патріотичним почуттям лобіювати інтереси своїх виборців, формувати націю, проводити реформи, вести Україну на шлях успіху і благополуччя. Та й дійсні патріоти,  попавши в коло неабияких можливостей, починають думати, а відносно цього й діяти вже  по іншому, адже їм складно відказатись від виниклих для них благ,  а та енергія, котра привела їх до влади вже використовується в особистих інтересах. Основна кількість  депутатів становляться великими корупціонерами, котрі прикриваючись недоторканістю, знаходячись вище Закону, і дальше продовжують свою приватну незаконну діяльність. В кожного в них від декількох фірм до сотні, через які формується основна частина капіталу країни і існують офшори. Припускаємо, що  йде процедура зняття недоторканості. При цьому депутати зобов’язані свого колегу зняти з небес і поставити  на грішну землю. І як би депутати не воювали один з одним на сесіях, в мене закрадаються сумніви в тому, що вони не протягують окремі закони  особисто для своєї вигоди, вигоди своїх колег, що вони не разом поза офіціальною частиною їх життя, і  що вони не сприяють друг другу вести свій бізнес і прикривати його порушення. В народі є приказка: «Ворон ворону не виклює око, рука руку миє». Тож заперечуючи на всі аргументи на користь  зняття недоторканості, я рахую, що обов’язково потрібно перезавантажити систему, перехватитись, щоб взятись на надійному місці.

            Це питання неодноразово піднімалося фракціями, але добравшись до влади, вони тут же забували про свої обіцянки і становились великими корупціонерами. В даний час керівники провладних і не провладних партій і їх однопартійні, підіймають різні питання, організовують страйки, таким чином вирішуючи нагальні питання або підвищуючи цим свій рейтинг і ніяк не торкаються даного питання, враховуючи момент, коли самі будуть при владі то самі ж так само відгородяться від життя українців ковпаком недоторканості де буде існувати зовсім інший вимір, інші можливості, інше життя.

          Зняти депутатську недоторканість-питання складне і депутати не погодяться на його вирішення одними простими запитами. В першу чергу його необхідно поставити перед світовою громадськістю. В себе в країні вести роз’яснювальну роботу , пояснювати його значення громаді, а також знаходити можливі варіанти дії  в даному напрямку, добиватись конкретних результатів.

 Із практики. У деяких країнах установлено додаткові обмеження депутатського імунітету.

 Найчастіше вони полягають у тому, що згода парламенту на затримання чи арешт депутата не потрібна, якщо за вчинений ним злочин передбачено кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном: не менш як шість місяців (Фінляндія), не менш як два роки (Швеція), понад три роки (Португалія), не менш як п’ять років (Хорватія). У Білорусі та Казахстані депутатський імунітет не поширюється на тяжкі злочини.

З урахуванням важливості вирішуваних парламентом шляхом голосування питань і ваги при цьому голосу кожного депутата конституції багатьох держав передбачають можливість звільнення затриманого чи заарештованого депутата на період сесії на вимогу парламенту. Наприклад, «будь­ яке кримінальне провадження… стосовно депутата, будь­ який арешт і будь ­яке інше обмеження його особистої свободи мають бути призупинені на вимогу Бундестагу» (ч. 4 ст. 46 Основного Закону ФРН 1949 р.); «затримання, заходи, пов’язані з позбавленням або обмеженням волі, або переслідування члена парламенту призупиняються на період сесії, якщо того вимагатиме палата, до складу якої він входить» (ч. 3 ст. 26 Конституції Франції 1958 р.) [4, с. 416].

У деяких країнах депутат має імунітет тільки в період сесії парламенту: «Члени обох палат, за винятком випадків, передбачених законом, не можуть бути заарештовані у період сесії парламенту; члени парламенту, заарештовані до відкриття сесії, на вимогу відповідної палати повинні звільнятися з ув’язнення на період сесії» (ст. 50 Конституції Японії 1946 р.) [5, с. 422]. У США імунітет поширюється лише на деякі види правопорушень і діє в період перебування парламентарія на сесії та в дорозі на сесію і назад:   (ч. 1 розд. 6 ст. І Конституції США 1787 р.) [5, с. 381].

Хоча для демократичних держав характерна тенденція до обмеження депутатського імунітету, він передбачається навіть найновішими конституціями, ухваленими вже після прийняття Конституції України в 1996 році. В Європі такими є конс­титуції Польщі (1997 р.), Фінляндії і Швейцарії (1999 р.).

 Основний Закон Фінляндії 1999 року передбачає: «Якщо член Едускунти (назва парламенту Фінляндії. – В. К.) затриманий чи заарештований, її голова має бути одразу ж повідомлений про це. Член Едускунти не може бути без її згоди заарештований або затриманий, якщо тільки він з вагомих підстав не визнається винуватим у злочині, за який передбачено покарання у вигляді тюремного ув’язнення терміном не менш як шість місяців» [4, с. 377].

Конституція Швейцарії 1999 року в статті 162 «Імунітет» закріплює лише депутатський індемнітет, передбачає - депутати не можуть бути притягнені до юридичної відповідальності за свої висловлювання в Радах та в їхніх органах Закон може передбачити подальші види імунітету та поширити їх на інших осіб» [4, с. 567].

    З шануванням Михайло Шиян

                05.11.16р.  Тел.0664550137

Hits: 242
0

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Забиваючи осикові кілки в тіло комуністичної імперії зла (себто переможеного і знищеного Савєцкаго Саюзу), політв`язні часів кацапського поневолення й активісти націоналістичних організацій застерігали український загал від участі в побудові української держави неочікувано для самої себе суверенізованої окупаційної адміністрації. Виродки котрі в часі бездержавності українського народу обіймали в насаджених Москвою органах влади посади, ідеєю державності автохтонів (а тим паче їх історичними болями та нагальними потребами) ніколи не переймалась. Показовою в цій справі є поведінка вчорашніх компартійних номенклатурників. Позбувшись кремлівського контролю, адепти фальшивої ідейки «братства радянських народів» були першими, хто використовуючи корупційні схеми розпочав злочинну справу привласнення майна українського народу. Вихована і випестувана ними зміна (нерідко з числа прямих нащадків) є в тисячу крат цинічнішою, підлішою, й схильною до найаморальніших злочинів.

Провладні «політологи» та «політичні експерти» донині не пояснили причини масової згоди (точніше нестримного бажання) змінити українське громадянство на кацапське посадовцями різних рівнів та рангів Криму та частини Донбасу після окупації цих теренів весною 2014-го року. Час від часу, новинарні сайти «оновлюють» інформацію про кількість, і навіть викладають персональні дані працівників прокуратури, КГБ-СБУ, МВС й колишніх формально українських військовиків котрі опинившись на тимчасово непідконтрольних теренах заходились «розбудовувати суверенні республіки». Загал змушують повірити в «активність ФСБ» й «низькі в порівнянні з російськими» зарплати формально українських посадовців. Поза увагою як правило проплачених пустомель (згаданих вище «політологів» й «політичних експертів») залишається етнічна приналежність особового складу структур котрі без найменших вагань стали під москвинський триколор, їхнє минуле та біографія їхніх предків. Тяжко зрозуміти, яку відданість українському народові очікували від аморальної адептки останнього москвинського імператора Миколи ІІ Наталії Поклонської. Для слов`янізованої угро-фінки, предки якої були цілеспрямовано оселені в Україні в часи окупації, прагнення, а тим паче потреби українського народу є не лише незрозумілими, а й цілковито чужими. В цивілізованій країні, посадовця котрий ототожнює себе з чужинською історією просто звільняють й позбавляють змоги посідати відповідальні посади в майбутньому. На жаль, здоровий глузд в Україні застосування на практиці не знаходить. Трагічні наслідки такого геть не державницького підходу в кадровім питанні донині не стали причиною відповідної реакції. Теза згідно якої найголовнішим гальмом в справі поступу українців є нинішня номенклатура, значний відсоток якої становлять етнічні чужинці та випестуваний постколоніальною адміністрацією безідейний, проте матеріалістичний за трибом життя люд, є такою що цілковито відповідає дійсності. Очистити Україну від бруду і намулу є найголовнішою потребою сьогодення.

Ім`я нинішнього очільника Ради Прокурорів України, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду в кримінальному провадженні прокуратури міста Києва Валентина Брянцева, вже неодноразово ставало причиною збурення і протестів в патріотичному середовищі. Власник двох квартир (одна з яких завбачливо оформлена на його батька), земельної ділянки в Ленінському районі Криму, «скромного» рахунку в банку з іноземним походженням статутного капіталу й акцій в ПАТ «АК Сатер» (це все про Валентина Брянцева) розпочинав прокурорську кар`єру водієм «вищестоячого» колеги (нині вже покійного внаслідок непомірного вжиття алкоголю) Едуарда Спатара. Автівку, котрою доводилось «підвозити» керівника, Брянцев заправляв власним коштом. Цього вимагають незадекларовані на папері, проте активно практиковані взаємостосунки в прокурорському середовищі. Нижчий рангом зобов`язаний слугувати наділеному вищим. Про мораль тут згадувати не прийнято. Інакше, «просування службовими щаблями» урветься рівнем помічника прокурора району. Кріпацька запопадливість Брянцева була поміченою, тож кар`єра підлабузника ще в часи Кучми розпочалась відразу з Генеральної Прокуратури. Нащадок болотяної мордви і мокші ніколи не обтяжувався роздумами над мораллю, й з цієї причини погоджувався на роль виконавця найбруднішої і найпідлішої роботи. «Державне обвинувачення» в часі судових розглядів (здебільше це були замовні й політично мотивовані справи) Брянцев підтримував справно і без найменших докорів сумління. Зрештою, не є таємницею той факт, що людські почуття і чесноти кацапському людиноподібному гумусу не є притаманними.

http://bandavzakone.byethost12.com/p0259.htm?i=1

 

http://zdravo.in.ua/ru/o-kompanii/press-tsentr/item/692-vdkritiy-list-zvernennya-do-prezidenta-ukrayini-vd-kolektivu-kompanyi-farmarketingu-zdravo

 

http://lustraciya.org/publikacii/kievskij-uboz-pod-kryshej-gpu-vypolnyaet-rossijskij-zakaz.html

 

http://tyzhden.ua/Society/76993

 

В часі судової розправи над учасниками громадянської кампанії «Україна без Кучми», Брянцев, як один з прокурорів обвинувачення хвацько роздавав інтерв`ю журналістам, в яких найостаннішими словами обзивав українських патріотів. Міжнародні правозахисні організації визнали засуджених за участі Брянцева особами котрі переслідувались з політичних мотивацій. Внаслідок тюремного ув`язнення, здоров`я більшості засуджених за цією справою суттєво погіршилось. Нині, трьох з них вже немає серед живих, але що до того прокуророві-вбивці? Ненависть до українців котрі не хочуть жити часткою рідної йому Московщини глушить в Брянцева навіть найбезневинніші прояви співчуття до упереджено і брехливо обвинувачених.

Восени 2014-го, вже після перемоги Майдану, виконуючи замовлення представників московських фармацевтичних кіл, Брянцев ініціював накладення арешту на майно київського підприємства «Здраво», власники якого кілька разів жертвували власну продукцію для потреб учасників нинішньої війни на сході. Згідно розповідей працівників українського фармацевтичного підприємства, кожну свою дію Брянцев в телефонному режимі узгоджував з замовником, й щоразу навіть не соромлячись запрошував більшу оплату за свої рейдерські дії.

https://www.youtube.com/watch?v=XTP0gKm3CTA

Згодом, українське фармацевтичне підприємство довело в суді першої інстанції, в Апеляційному суді й Вищому Спеціалізованому Суді абсурдність та упередженість дій Брянцева. Але україноненависник так і не отримав належної кари, хоча і збагатився на десять тисяч умовних одиниць заокеанського походження. Більше того: старанне виконання непогано оплаченого замовлення, стало причиною чергового кар`єрного зросту.

Навесні 2012-го року, особисто мені довелось познайомитись з Брянцевим безпосередньо. Причина знайомства булла геть не прозаїчною. Генетично підлий москвин фабрикував проти мене кримінальну справу в якій протидію незаконному гральному бізнесу намагався подати «цинічним хуліганством» й грабунком. На мою спробу побалакати й з`ясувати причину упередженості, Брянцев цинічно порадив псячою кацапською мовою «сушити сухарі або вішатись». Причину показової люті й зверхнього ставлення я довідався двома роками пізніше. Мережа вже неіснуючих гральних закладів «Євролот» знищення майна якої було ініційовано мною, насправді мала московських власників. Прагнучи узабезпечити себе від протидії з боку патріотів, київське представництво московської мережі гральних закладів «Євролот» винагородило Брянцева одноразовим траншем розміром у вісімдесят тисяч гривень. Єдиною умовою в часі передачі коштів, було доведення у суді вчинення мною злочину. На щастя, суддя наважилась бути чесною і неупередженою. Але невідроблені гроші Брянцеву кишеню не муляють.

Колегою Брянцева в справі показового україноненависництва є і слідчий прокуратури м. Києва Максим Кокоша. Останній, спромігся кілька разів уславитись своєю показовою зневагою до носіїв української мови, хабарництвом й свідомим порушенням вимог Кримінального Процесуального Кодексу. В часі подій котрі вже ввійшли в історію як Революція Гідності, Кокоша не менше п`яти разів «підтримував» в Святошинському суді м. Києва клопотання про взяття під варту затриманих спецпризначенцями спецпідрозділу «Беркут» громадян котрі вийшли на мирний протест. Трьох з них, затриманих ще 18.02.2014. (в день, коли прихильні Януковичу силовики розпочали цілеспрямований розстріл учасників «Євромайдану») за наполяганням Кокоші арештували наступного ж дня. Серед «доказів вини» арештованих, окрім брехливих «рапортів» садистів з «Беркуту», були й «Протоколи огляду місця події». Сіра речовина котра симулює розум в генетично дурнуватій голові кацапа Кокоші навіть не обтяжила свого володаря роздумами над правдивістю оперованих в суді документів. Який огляд місця події може відбуватись під прицільним вогнем снайперів та автоматників?

Змаг за побудову Української Самостійної Соборної Держави зобов`язує кожного свідомого українця до протидії свавільній ході вже розгромленого, але ще недобитого комуністичного атавізму. Боротьба з підлістю, брехнею і несправедливістю не обмежується лише скасуванням недолугих постанов та законів й запровадженням нових. Носієм сатанинської антинаціональної системи є морально розкладений і духовно здеградований людиноподібний елемент. Земне воїнство лукавого складається з погані котра має імена, обіймає посади, й нерідко виряжається в шати «потерпілого». Дарма стараєтесь, покидьки. Ми здолали москвинську імперію, її комуністичну наступницю і вигнали з України вашого співплемінника Януковича. Від кари вам не втекти. Кайтесь, оскільки час розплати вже не за горами.

                                                                                   Олесь Вахній

Hits: 229

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу БЕЗПОСЕРЕДНЬО і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Стаття 5 Конституції України

 

 

 

 

 

 

Звернення до Президента України П. Порошенка.

Копія - Міністру МВД  А. Авакову;

Копія -  Очільнику СБУ В.Грицаку;

Копія - Партія   Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Копія – Партія «Народний Фронт»;

Копія – Партія «Самопоміч»;

Копія – Партія «Батьківщина» Ю. Тимошенко;

Копія -  Радикальна партія О. Ляшка.

 

Пане Президент, народ України вибрав Вас як свого менеджера. Розпорядника  державними статками та Державою.

Може Ви не знаєте, та ми вибрали Вас не назавжди.

І тому нам дуже дивно, коли Ви нагороджуєте своїх, тих хто здавав Україну в Криму, хто зраджував Україну і дозволяєте поліцейське свавілля над тими, хто Україну захищав і захищає.

Пане Президент України, народ не може зрозуміти Ваших дій.

Для нас, народу України, Володимир Парасюк Герой і Захисник. Він один з нас. Репресії, які ведуться проти нього, ми вважаємо репресіями проти народу України.

Просимо пояснити, чому Ви приближаєте до себе ворогів України і наказуєте Героїв, патріотів України?

Hits: 5534
0

 

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу БЕЗПОСЕРЕДНЬО і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Стаття 5 Конституції України

 

 

Давним-давно, мій ще зовсім маленький син розказав анекдот.

Ось він.

-          Прийшов мужик з роботи, а коханець жінки заховався під ліжко. Маленький синочок заглянув під ліжко, а там сидить той. Синочок і питає його: Со, сидис тихо, не дихаєс, а як дисав, а як дисав.

І сміявся весело, передразнюючи того коханця, як він дихав.

 Я анекдоти не памятаю, але ті, які розповідали люди не відповідні темі, запамятовую.

І кожного разу, коли в ФБ запалюється гаряча дискусія по допомозі комусь, по вирішенню якогось питання, хто за Парасюка, а хто проти, і всі все знають і на все готові. Отут я й пропоную їм, що я напишу звернення, а ми всі кожен від себе звернення під моїм іменем розкидаємо до тих, до кого звертаємось.

 Все. Як відро води на ту гарячку вилила. Тікають, аж пар йде.

І ні,  щоб сказати щось проти того, щоб відказатись, НІ. Розмови вже не має. Всі втекли.

Сильно дихати, коли не має чоловіка, всі герої, а от коли прийшов чоловік, тут вже тільки мовчки під ліжко.

Людей, які на ділі, а не на словах готові до справи, одиниці.

Оці люди і є еліта України. От на цих людей і треба зважати, І не важливо, чи роблять вони сильні поступки чи слабкі. Бють вони когось з ноги чи  жіночим ридикюлем гупають комусь по плечах. Не важливо. Важливо, що це не байдужі. Не сплячі. Не проходячі мимо. Важливо, що їх болить, що вони переживають. Що вони хотять діяти.

https://1kr.ua/news-31717.html

 Так, часто та дія буває не туди. То перший раз, на другий буде – туди. А от ті, які мовчки кивають пятами, от ті нікуди не туди.

Саме такі загроза для країни.

 Народ України, ті, хто небайдужі, хто не проходячі мимо, хто хоче змін,  Ріднесенькі дайвате діяти.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

Розкидаємо оці слова й цю зсилку. Бо зсилка не завжди відкривається.

 Шановний Президент України, адже має право народ України знати й почути Вашу відповідь?                           http://svitua.org/easyblog/entry/tak-khto-taki-politseiski-v-kryvomu-tortsi-ukraintsi-chy-zeleni-cholovichky

  по цих адресах.

 Президент України Петрo Порошенко  https://www.facebook.com/petroporoshenko/?fref=ts

 Копія: міністру МВД Авакову А.Б.     https://www.facebook.com/arsen.avakov.1

 Копія: партія БПП https://www.facebook.com/BlokPetraPoroshenka/ 

 https://www.facebook.com/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%AE%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-294118880744680/  Ю. Тимошенко

 https://www.facebook.com/nfront.org.ua/  Народний Фронт

 https://www.facebook.com/O.Liashko Олег Ляшко

 

Пропонуєте іншим кинути, пропонуйте в коментах, щоб  всі бачиkи і приєднались.

Наступне буде – СТОЇМО ЗА СВОЇХ. В. ПАРАСЮК.

 

Hits: 957
0

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу БЕЗПОСЕРЕДНЬО і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Стаття 5 Конституції України

 

 

 

Звернення до Президента України П. Порошенка.

Копія - Міністру МВД  А. Авакову;

Копія -  Очільнику СБУ В.Грицаку;

Копія - Партія   Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Копія – Партія «Народний Фронт»;

Копія – Партія «Самопоміч»;

Копія – Партія «Батьківщина» Ю. Тимошенко;

Копія -  Радикальна партія О. Ляшка.

 

Шановний Президент України Порошенко Петро Олексійович.

 Народ України  хоче і має право знати,  як будуть «нагороджені» поліцейські з  відділку Кривого Торця, які  в відповідь на Гімн Держави Україна сказали наступне:

Заткнітєсь, сукі. Ми с Донецка, Горловки, Макеєвкі,  нам плевать на вашу Украіну.

 І як буде  «оцінена»   переатестаційна комісія, що допустила  таких людей до зброї та влади над людьми?

І як «відзначать» керівника  відділку Кривого Торця?

І якщо Кривий Торець не Україна, то чи не готуватись вже народу України до «зелених чоловічків»  по всій Україні? Бо народ України вважає отих  переатестасованих-перетасованих  поліційських    «зеленими чоловічками», що готують революційний переворот  в державі?

Шановний Президент України, адже має право народ України знати й почути Вашу відповідь?

Hits: 306
0

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

 

От не розумію я тих, хто в ФБ виставляє пости і просить підтримати. Гарні думки виставляють, от тільки результату нуль.
Я в тому бачу намагання випустити агресивний пар з народу на оті плюси-мінуси та безкінечні клацання-постення.
Я бачу в тому розпилювання народного гніву в пустоту.
Я бачу в тому продуману схему подавлення народного гніву.

 

Нас щодня зомбують. Нам щодня телебачення, яке належить комусь, подає думку, яка теж належить комусь.

Ми ту думку сприймаємо як правду. Щоб пошукати істину, треба окрім ТБ прочитати пресу, зайти в інтернет, але ж так просто – включити телевізор і отримати розжовану, з запахом чужого рота їду.

Байдуже, що та їда не приємно пахне, не смачна, з мікробами… Байдуже, зате швидко.

Влада без народу й його підтримки, вірніше без його голосів не має ні життя , ні майбутнього, ні міліардів, ні офшорів, ні сили, ні ЗМІ, ні впевненості в самих собі…

Без народу влада  - НІЩО.

Тільки і тільки народ дає відчуття владі  самозначимості, самовпеності, зверхності над іншими, диктаторські замашки, блюзнірське відношення… Все, що робить з народом влада, дозволяє те владі народ.

Це істина любої влади.

Але й це істина любого народу.

Одна палка, одна істина, тільки різні кінці тої палки в різних руках.

Народ владі потрібний раз в декілька років. Під час виборів.

Чим більше сили має партія, тим менше вона приділяє уваги народу. І відповідно, чим менший вплив при державному управлінні, тим більше та партія приділяє уваги народу.

Як притягнути до себе народ, який вже в минулий раз віддав свої голоси комусь?

Методів багато.

Розглянемо один. Той, який щоденно практикується в ФБ.

Ось приклад.

Костянтин Козак Новаленко поширив свій допис.

https://www.facebook.com/groups/789821664492893/permalink/938300026311722/

Я проти незаконного видобутку бурштину

Я проти вирубки карпатських лісів

Я проти торгівлі з окупантами.

Тобто, Костянтин Козак НоваленкоПРОТИ цього.

Та невже знайдеться нормальна людина з народу, яка за це???

Та Костянтин Козак Новаленко на цьому не спиняється і добавляє

А Ви проти? (ставимо + в коментарі)

І пішло-поїхало.

Гайда всі ставити плюси.

За 20 годин до півтори тисячі переглядів, 360 плюсанули, 220 поширили

 Всі один з-поперед другого доказують що вони за.

А що ж вони доказують?

А що ж це дасть?

А дасть. За тисячу людей наставили плюсиків та протиків.

За тисячу людей відчули свою значимість.

За тисячу людей пішли спати з відчуттям виконаного зобов, язання перед державою.

 І все це дав  їм відчути Костянтин Козак Новаленко, Лідер у Молодіжне Крило Народного РУХУ УкраїниЧлен Політичної Ради з питань Молоді у Народний Рух України

Більше тисячі людей завдяки Костянтин Козак Новаленко відчули свою силу.

От тільки  чи то сила справжня?

От тільки  чи  ті плюсики врятують хоч одне дерево?

Evgeniy Ivanenko А якщо я поставлю тисячу + ,затупляться сокири, закопають назад бурштин чи власники захмарних декларацій розкуркуляться та перестануть красти?

Та ніякої реакції на такі нормальні та тверезі слова Evgeniy Ivanenko.

Бо за тисячу людей не хотять тверезих та здорових міркувань. Вони вже в ейфорії своєї значмості.

Точно як влада. От тільки влада має в своїх руках все, що є в Україні включаючи народ, а оці за тисячу отримали повітряне, ефемерне відчуття  причастності до державотворення і ось що той міраж зробив з людьми. Погнались через розумні окрики

Natalya Gorlachenko А я проти тих в кого немає смальцю в голові.

Андрій Палюх Проти - це мало, потрібно діяти !

Светлана Григоренко Видно ми щось не розуміємо. Всі люди проти, а влада підтримує(((

Катерина Марійчук оце тут в Фб нічого не дає, тільки пар випускаємо, щоб той пар не випустився на тих, на кого це треба.

Yulia Ukraina і що це дає ваші "плюсікі"????.... піднімаймо дупи і - вперед!!!!

Igor Gavryshkevych Щось не мудре, коли ні про що не треба думати. Вплив проросійського фейкового загалу.

Катерина Марійчук а чи задумався хтось з Вас, плюсиків, чим ви тут займаєтесь?

Andriy Zol Україна унікальна держава. Можна говорити все що хочеш. Але всім по х... бо всі роблять що хочуть і нікого не бояться.

ставити плюси та тішитись.

Реальний приклад інформативного зомбування.

Далі гірше.

Ці люди саме завдяки Костянтин Козак Новаленко відчули себе сильними. Їм це відчуття до снаги, вони шукатимуть його. І саме тому тепер будуть радо відгукуватись на нові вимоги проплюсувати якусь правильну, але в пісок вилиту думку. І будуть плюсувати,  і будуть шукати нових закликів до плюсування,   і так дійдуть до виборів і будуть голосувати за того, хто їх тими плюсами купив. А потім прийде протрезвіння і вони скажуть, як це так? Що та Рада робить з людьми, які туди заходять людьми а там стають манкуртами?

Таж ні, люди, після 5 років людина не міняється.

Це не той винен, що війшов в ВР, а ви винні, що не думаєте, що шукаєте безглуздих відмазок самі собі задля відчуття свого Я.

Ви клікали, поширювали, плюсували, і були щасливі. А тут, же поряд є статті на тему, як вам обійти отакі ловушки, як Вам бути людьми і реальними творцями своєї  Держави, та… там треба читати. Там треба думати.

 Технології, які розколюють українське суспільство   https://www.ar25.org/article/tehnologiyi-yaki-rozkolyuyut-ukrayinske-suspilstvo.html

 Як не стати жертвою інформаційної війни  https://www.youtube.com/watch?v=czVSeYlURCU

 

А тут вже готова відповідь. Тільки плюс став.

Люди, ви оцими плюсами самі себе прирекли на стадо.

Вас використали. Вас привя,зали до себе. Бо ж  ті, які думають, а таких з більше тисячі тільки десяток, оті й ходять на Майдани, на акції протесту, на блокаду, їдуть добровольцями, волонтерстувують. Ці люди – ДЕРЖАВНИКИ. Ці люди – Люди дії, а не плюсів.

Ці активні люди такі самі як ви, тільки вони думають… Мають власну думку на все.

Міла Тавричеська а нас тут почують? Це треба на банковій стояти.

Костянтин Козак Новаленко Для того щоб вийти на Банкову, спочатку треба побачити скільки нас та організуватись!

Ага. Ті, хто готовий організуватись, не чекають коли їх закличуть плюсати.

Вони діють. А ті, хто ото по  плюсів наставив, вони спроможні тільки на плюси.

Вони замість вийти на Банкову чи взагалі вийти на акцію протесту  чи подумати  - поставлять плюс. Оце вершина їх протестної позиції.

От і вся відповідь чому ми так живемо, чому у нас така влада, чому у нас замість війни – АТО. Чому світ примінив санкції до агресора, що нас вбиває, а Україна торгує з ними. Чому ми платимо за себе квартплату й за тих, хто захотів відділитися від України і жити в Росії.

Відповідь проста – з  більше тисячі людей тільки десяток – 1% думаючих. А решту як назвати?

А решта,  назвіть себе самі.

Hits: 234
0

Пісні у виконанні Олега Скрипки вперше в своєму житті довелось почути ще в середині 80-их вже минулого ХХ-го століття. На "українському" (савєцькому ж звичайно) телебаченні, раз в тиждень здійснювався показ молодіжної програми "Гарт". Манера виконання пісень, неприродні (себто невживані) але показово перекручені і гіперболізовані діалектизми видавали в Скрипці україноненависника. Певно в той час він таким і був, і я не соромлюсь зізнатись, що мріяв фізично знищити його за першої ж нагоди.

На щастя, невгамовний в своєму плинові час ставить свої умови. Процес відродження нації впевненою і переможною ходою йде до кожного українця, і жодна лиха сила його вже не в спромозі зупинити.

14-го березня, з нагоди Дня Добровольця, Вже давно і не українофоб Олег Скрипка, разом з Ансамблем пісні та танцю Збройних Сил України, у присутності студентів та викладачів Києво-Могилянській Академії виконав Гімн Організації Українських Націоналістів, й запропонував зробити його гімном української армії.

Ідея була б вартою уваги, якби існувала УКРАЇНСЬКА АРМІЯ. Нинішню постсавєцьку зграю недолугого і несвідомого люду навіть армією назвати тяжко. Тож не їм, донині святкуючим 9-те травня й 23-тє лютого паразитувати на славних сторінках української минувшини.

Непогане оранжування гімну приховує примітивне, і геть не художнє виконання. Але дух все одно захоплює. От що значить сила слова й генетично закладений гук крові.

Мине час, й нашарування з недолугого й паразитуючого на українській національній ідеї елементу впаде і згине. Лишаться усвідомлення необхідності,непідробна щирість й нелицемірна любов до ближнього. З тим і переможемо.

Слава Україні!

                                                                                                                    Олесь Вахній 

https://www.youtube.com/watch?v=qfgVmSv7mlU

Hits: 420
0
Факт призначення керівником Управління МВС в м. Києві пана Крищенка, жодним чином не змінив, а тим паче не знищив практикованого його працівниками зухвалого ігнорування вимог та постав Верховної Ради. 15.05.2009, Верховною Радою України був прийнятий Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009 року (№ 1334-VI). Прийняттю закону передували звернення від громадських та релігійних органцізацій, церков та небайдужих патріотів. На жаль, так і не реформовані з часів зникнення «імперії зла» належним чином силові структури, започаткували ганебну практику зухвалої ігнорації здорового глузду та реальних потреб українського народу.
 
Прийнятий Верховною Радою 15.05.2009 року Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні» (№ 1334-VI), для самих працівників МВС перетворився в форму незадекларованого заробітку. Не виконуючи вимог закону, працівники МВС поповнюють власні кишені сплатою «данини» власниками ігрових салонів за «непомічання» їхньої злочинної діяльності.
 
Діяльність закладів де здійснюються заборонені азартно-ігрові дії є формою виведення коштів за межі України, оскільки власники мереж й програмних забезпечень котрі використовуються комп`ютерними симуляторами не є громадянами України. Окрім того, винаймаючи або купуючи у власників нежитлових приміщень зали для здійснення азартно-ігрових дій, організатори незаконного дійства стають учасниками ціноутворення на ринку нерухомості та сприяють здорожчанню цін.
                       
                                    НАШІ ВИМОГИ
 
1). Негайне виконання всих пунктів Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009 року (№ 1334-VI).
 
2). Закриття кримінальних справ порушених 05.01.2017 (№ЄРДР 12017100040000177), 23.12.2016. (№ЄРДР 12016100100016337, 11.01.2017 (№ЄРДР 12017100090000267), й 22.07.2015 (№ЄРДР 12015100050006990) як таких, що порушені з політичних міркувань й є формою тиску на громадських активістів котрі протистояли свавіллю власників азартно-ігрового бізнесу й злочинному прикриттю працівниками МВС їхньої діяльності.
 
3). Звільнити з органів МВС працівника Управління МВС в м. Києві Юрія Новосьолова та інших осіб, що причетні до переслідувань громадських активістів котрі боролись з діяльністю закладів де здійснювались незаконні азартно-ігрові дії.
 
Організаційний комітет протидії моральному та духовному розбещенню
undefined
Hits: 309

UJK.JPG

OPEN  LETTER

Dear Citizens of The Free World, Dear Leaders of The Free World,

Dear President of the United States of America,

Dear Prime Minister of The United Kingdom,

Dear  Chancellor of The German Federation,

Dear President of The French Republic,

Dear Prime Minister of Canada,

Dear President of Poland,

Dear President of Lithuania,

Dear Prime Minister of The State of Israel

Dear Prime Minister of The Kingdom of Sweden,

Dear President of Latvia, 

Dear President of Estonia,

Dear Prime Minister of The Kingdom of the Netherlands,

Dear Prime Minister of Australia,

Dear Prime Minister of New Zealand,

Dear Prime Minister of Japan,

Dear President of UKRAINE, 

Dear President of European Union,

Dear Democracies of the World, and freedom aspiring People,

Dear World Media,

   We are The Nation of UKRAINE demand the presence of the United States of America and The United Kingdom at the Minsk ceasefire talks. 

The USA and the UK were the prime signatories (guarantors) under the 1994Budapest Treaty, where the World Third Largest Nuclear Power, UKRAINE , was surrendering all of its Nuclear Arsenal in the exchange of the Guarantee of it Sovereign State and Territorial Integrity.

Time come to honour your word , ladies and gentlemen (!)

We all live on one Planet and the Ukrainian Nation deserves the attention of the World and not just of Russia and Germany and France , who so far had dismembered UKRAINE (!)

What happens in Ukraine- is an act of International Terrorism !

Together , we must stop it. Shooting of the Malasia Boing with EU Citizens on board is the tip of the iceberg only.

UKRAINE could be the 'Syria-II' , it is in the Geographical Centre of Europe and full of Nuclear Stations though ...

For nearly one thousand years, UKRAINE was battling the Eastern foes and thus , saving Europe from them.

We are "the history alive", the vivid representative of several genocides against us, including the World Greatest Ever Genocide - "Holodomor"...

 

HOLODOMOR   HOLOCOST

10+m Ukrainians    5+m  Jews

 

UKRAINE though is the Founder of the UN and the State of Israel.

World, look back at the "Tsardom of Hitler", your own actions, and how it all pan out for the Whole World and for yourselves included...

Now, try the cloth of "the Putin's Tsardom" ...(?) 

You are very lucky that you do not know what it (Moscovites**) could actually mean.

Events of both "Tsardoms" are 'One to One' identical though.

The same nightmare twice ...?

Dear Citizens of the World, if you do not get your act together and do not help UKRAINE in its battle for Freedom, - the Fire of War and Devastation will come to your own houses, but only a bit later... . 

Thank you for your attention.

** - Moscovia did still even the very name from the conquered lands of the Kiyiv (Kiev) Russ. 

Please see the links to the fairly recent maps

http://www.worldmapsonline.com/historicalmaps/kr-1700-2-europe.htm

http://adjedan.livejournal.com/1868821.html

undefined

undefined

Hits: 337
0

 

UJK.JPG

Звернення.

Дорогі лідери світового співтовариства.

Президент України, Порошенкo Петрo Олексійович.

Президент Сполучених Штатів Америки

Прем'єр-міністр Сполученого Королівства Великобританіі та Північної Ірландії

Канцлер Федеративної Республіки Німеччинa

Президент Франції

Прем'єр-міністр Канади

Прем'єр-Міністр Королівства Швеція

Президент Латвії

Президент Литви

Президент Естонії

Прем'єр-Міністр Королівства Нідерланди

Прем'єр-Міністр Австралії

Прем'єр-Міністр Нової Зеландії

Прем'єр-Міністр Японії

Президент Евросоюзу

Світові ЗМІ

Прогресивні Організації Світу

Вельмишановні очільники, вибрані народами, як представники народних інтересів.

Шановні ЗМІ, саме Ви доносите істину світові.

     Ми, народ України, вимагаємо вернути до переговорів Мінських угод Сполучені Штати Америки і Великобританію, так як вони були підписантами Будапештського меморандуму і гарантували Україні захист і цілістність її території.

Ми всі живемо на одній планеті. Не можна віддавати життя міліонів людей і існування планети лиш в руки чотирьох Держав: Німеччини, Франції, Росії, України.

Тільки РАЗОМ Світ може зупинити безупинний тероризм.

Ми, народ  України, що  проживає в самому серці Європи, не хочемо, щоб трагедія Сирії повторилась  в нашій Державі, Державі Атомних Станцій ...

Майже тисячу років тому народ України собою зупинив навалу монголо-татарського іга, яке пішло з території нинішньої Росії.

Європа не зазнала руйнувань і знищення – ми стали стіною для Вас.

Ми, жива історія Голодомору - Геноциду Геноцидів.

HOLODOMOR ≳HOLOCOST

10mUkrainians 5mJews

Сьогодні новітнє іго, але теж з території Росії, пішло  навалою на Світ.

Україна знову стала кордоном між загрозою і Європою.

Росія – була світовим жандармом, зараз вона - світовий терорист.

Світ, згадай події "Царства Гітлера", ваші дії, і до чого то призвело у нас і у вас самих. А тепер приміряйте цю Мантію Смерті до "Царства Путіна" ...

 Ті ж самі граблі, та ще раз?...

Якщо не зупинимо варварство в Україні, Люди Світу, Ви матимете ту навалу в своїй хаті.

undefined

Hits: 361
0

Posted by on in Uncategorized
It's also fascinating how the start of both practices coincide so completely. It wasn't too long after I had my very first liquor that the stinky lung darts wound up in my mouth. That should be why that I told individuals for all of those years that if I stopped one of these activities, the other would quickly follow. And I was right. I wound up finally kicking both of them to the curb at the same time.

When you play from house, you make the atmosphere and you select when and where you bet. What would you rather have, your pet sitting at your feet and your partner bringing you a beer or some obnoxious character getting on your nerves and spilling his beer all over you as he sprays his words?

The best ways to play if you do not know the policies? In addition, how you wish to win? If you pay awareness to the policies, chances to win will increase and you will know how to act in the gaming time.

Get The Very Best Possibility To Win Through Online Holdem Poker

Almost all casino betting tips that are circulating the web informs you ways to win, though it is pretty good to know what you should do if you lose too. Controlling losses is a skill that successful and responsible bettors have. If you really desire to make a living out of betting on sports then set a goal on what does it cost? you want to win daily, weekly, or even monthly. Stop and enjoy your earnings if you have actually reached your target quantity. This is also exactly what you mobile device should do when you lose, after losing a set amount, step away and do not attempt to recover exactly what you lost that day. You're not ensured to win on the next betting round anyhow, so lick your wounds and combat another day.

Make a spending plan on per hour and everyday basis which you want to utilize for gambling. It will assist you to control yourself and either you lose or win your will be giving up for that time when your everyday spending plan reaches its limits. It will provide you a better chance for wagering the next time and you can take pleasure in the game as well.

The point of playing roulette online is to make cash and have a good time. For some individuals, making loan is the enjoyable part, and beating live roulette is the challenge. Playing live roulette online is even less of a gamble than buying a lotto ticket. At least with roulette, the chances are far much better for gamers to win.

In theory, yes. You can place a penny in the machine to obtain one spin of the reels. Because you only are allowed to win on one line (typically the middle line), it will not win you the prize and you most likely won't strike on anything. However, like the majority of video slot machines, to increase your chances of winning and to increase the quantity you might win, you'll need to play more than one line AND utilize a multiplier (this indicates playing more than one coin at a time-most slots allow gamers to use three to 5 coins). For example, if you hit 3 cherries on a line, one coin could repay 10 cents, two coins might pay back 20 pennies, and 3 coins could pay back 30 pennies. All these extras costs more pennies-by the time you have actually included all the extras, one pull could cost you a number of dollars.

Initially, it is crucial to understand the kind of fruit machine that you desire to buy. Determine th design, the size, and the date when it is made. In this manner, you will not have trouble searching for the machines as you know exactly what to try to find and where to look for it. Aside from that, it would be much easier for you to try to find the cost of the machine that you like.
Hits: 218
0

000f7wq2.jpg

Різдво то є особливе свято. Для Українців.

Бо який народ має більше 500 колядок, щедрівок, і щороку пише нові?

Колись мені, як українці, викладачка Свято-Тихвінського духовного закладу, в Москві, докоряла що ми більше шануємо Різдво, а не торжество торжеств Паску.

Я тоді їй розповіла про Великдень, про Пейсах, і про наші колядки-щедрівки… Про Святий вечір. Про Сочельнік від сочиво, і про Святий Вечір і кутю.

Кожна з нас залишилась при своєму, хоч та жінка родом з України.

Сьогодні ТРЕБА сказати про Українців, які Родом з України, але волею Долі, біди та волею і задумом москвино-могнольського іга змушені були емігрувати.

Про Них, про Їх Любов до України, про Їх тугу і Їх біль.

Про Їх сподівання і нерозривний зв‘язок з Україною, вічний зв‘язок з Українською Землею…

Мене привітали з Різдвом колядкою. З Канади.

І ця колядка таке зі мною зробила. Такі почуття збурила. Такі думки піднесла.

Такі сльози зросила.

І я вже не знаю, чи це Різдво мене так очистило, чи оці Слова, пронесені до нас через роки, з далеких далек, з холодних та теплих чужих земель, та які прийняли наших згорьованих Людей, і дали їм прихисток, і дали їм хату, і дали їм хліб і до хліба, і дали їм освіту і високі посади… от тільки не дали їм Їх України.

І несуть Вони нашу спільну Україну в своїх серцях, і передають діткам своїм Любов до Неї, як спадок, і моляться за Неї, і за нас.

Прочитайте і Ви, Друзі.

Прочитайте.

Було б дуже чудово, якби Ви поділились Вашими думками, Вашими спогадами, а може й Вашими колядками…

 

***

Колядуймо, українці, у чужому краю, 

нехай чують всi довкола:

Христос ся рождає ! 

Хай за синiми морями всi радіють нинi, 

хай зiшле благословення Господь Українi.

Де лишили ми родини не з власної волi,

а розбiглися по свiтi шукать кращу долю.

В чужину помандрували, хоч душа болiла,

щоб по - людськи жили дiти...

Хай вони в цей Святий вечiр, дома нас згадають,

і з молитвою до Бога вечерять сiдають.

Ми ж бо, браття, колядуймо гучно на всi груди,

щоби щира коляда рознеслася всюди.

Щоб Господь донiс колядку до рiдного краю:

нинi радiсть в цiлiм свiтi. Христоссярождає!

undefined
Hits: 391
0

_Новим_роком_103.jpg

Дорогі мої Друзі, минає важкий, трагічний, багато рішаючий для нашої Вітчизни рік.

Весь цей рік Ви, мої безцінні Друзі, були поряд зі мною. Ви мене терпіли, слухали, допомагали, читали, коментували, підказували, радили… допомагали матеріально, підтримували Вашим Словом, надрукованим в Ваших книгах…

Ви були поряд, а багато з Вас, кого я ніколи й не бачила, були майже зі мною в одній хаті… так я відчувала Вашу підтримку.

З багатьма з Вас я зустрілась. Мала щастя Вас обняти і подивитись в Ваші очі.

Від зустрічі з Вами, я ще більше збагатилась і ще сильніше Вас полюбила.

З багатьма ми стали рідні. Рідні по Духу, рідні по Слову, рідні по любові до нашої спільної України.

З Новим, прийдешнім роком Вас, Друзі мої.

Нехай Новий рік принесе в кожну Вашу хату злагоди між Вами та підтримку Вам.

Кому любові, кому – кохання… І всім щастя, радості від життя, від сонечка, від спілкування, від прочитаного, від почутого, від звісток з війни…

Нехай звістки з війни будуть ТІЛЬКИ переможні, життєстверджуючі, обновляючі, надихаючі….

Нехай цей рік принесе всім нам МИР. Україні – МИР. В кожну хату – МИР.

І в світі – МИР.

МИРУ Вам. МИРУ – всім нам.

Я вірю, що так і буде. І Ви, мої безкінечно дорогі Друзі, вірте.

Бо ВІРА, то є така сила, що сильніша від «Градів», сильніша від злоби, від смерті, і сильніша від «руского міра».

Вірте. ЗАВЖДИ вірте.

Україна – була!

Україна – є!

Україна – буде!.

З нами чи без нас. З нашою допомогою, чи без нашої допомоги. Україна- БУДЕ!

Краще, щоб і ми були причетні до - Україна- БУДЕ!

БУДЬМО й ми!

А це Вам, як   підтримка - мотиватори.

 

https://www.youtube.com/watch?v=spbLOudXg-0

https://www.youtube.com/watch?v=S0SqmyU9Fys

 

Вони змогли. І МИ зможемо!

З Новим роком, Друзі.

-олені_з_Новим_роком_1.gif

undefined

undefined

undefined
Hits: 279
0

15713367_1238325266256068_1474374086_n.jpgСлово від Ярослава Копельчука

  СИНУ НА МИКОЛАЯ

Зима така тринадцята, з колючими морозами,

Та ти на це, мій Ангеле, сьогодні не зважай,

- Бо десь за перелазами, бо десь за перелогами

В свою щорічну подорож рушає Миколай.

Як солодко чекається гостинців під подушкою,

Але у час святковості назавжди ти затям, -

Щоб не прийшов поганий той Антипко із тітушками,

Потрібно бути чемними і чесними всім нам.

І байдуже, що тато твій з колючою щетиною,

Що пахне незвичайно так він димом барикад, -

Бо стоїмо ми з хлопцями, що стали побратимами,

І знаємо - не ступимо ні кроку вже назад!

Цілую твоє фото я губами перестиглими,

Всміхаєшся до мене ти у вранішній імлі, -

Ще свого Миколая ми разом зустріти встигнемо

На кращій, на оновленій і звільненій землі!

Тато Олег, 14.12.2013 Україна, м. Київ

19 грудня 2016 року… Москва… На вулиці йде справжній новорічний, лапатий сніг. Весь християнський світ святкує день Святого Миколая. І ми, українці (і не тільки українці) Москви зібрались в Національному Культурному центрі на вулиці Арбат 9. Зійшлися в Шевченковському залі, де ми, члени московського українського гурту «Трипільська Русь» ділилися музично-віршованими позитивними емоціями…

Ось які номери зробили нам сьогоднішній вечір:

1.Зіновій Дынов "Думи мої..", вірш Т. Г.Шевченка - виконують дипломант Міжнародного конкурсу Максим Золотаренко, віолончель і дипломант Міжнародного конкурсу Іван Михайличенко, бас.

2.Франсуа Куперрен "Прелюдія з Концерту №12 для двох віолончелей" - виконують лауреат Міжнародних конкурсів Максим Золотаренко та солістка ансамблю віолончелістів "Відродження" Ірина Воєводіна.

3. Олександр Гречанінов "Зимовий вечір" - виконують Ірина Воєводіна - віолончель і Максим Золотаренко - фортепіано.

4.Арія Руслана з опери Михайла Глінки "Руслан і Людмила" - виконує Іван Михайличенко, бас, біля рояля - Максим Золотаренко.

5.Петро Чайковський, "Пори року", "Грудень" - виконує Максим Золотаренко, фортепіано.

6.Українська народна пісня "Місяць на небі" - виконують: Солістка ансамблю "Променад" Вероніка Селіверстова - сопрано, Іван Михайличенко - бас, Максим Золотаренко - бас, фортепіано.

7.Керівник Українського молодіжного клубу в Москві Ярослав Копельчук - вірші.

8.Українська народна пісня “ Дивлюсь я на небо “ - виконували Вероніка Селіверстова - сопрано, Іван Михайличенко, бас, Максим Золотаренко, бас, фортепіано.

9.Пісня Владислава Заремби на вірші Т. Г. Шевченка "Така її доля"- виконав Максим Золотаренко, бандура, вокал.

10.Перша дія з опери Семена Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм" - виконали: Вероніка Селіверстова, сопрано, Іван Михайличенко, бас, Максим Золотаренко, бас, фортепіано.

11.Куплети Мефістофеля з опери Шарля Гуно “ Фауст “ - виконують: дипломант Міжнародного конкурсу Іван Михайличенко, бас і дипломант Міжнародного конкурсу Максим Золотаренко,бас, фортепіано.

Та це було не все! На концерті був присутній композитор   Андрій Миколайович Антонюк який разом з Максимом Золотаренко виконали другу частину для саксофона з оркестром (перша назва була «Перший сніг»), яку, власне й написав пан   Андрей Антонюк!

Це був несподіваний. Справжньо «миколаєвський» подарунок навіть для мене, а я цей вечір вів…

Отак в Москві українська громада вшанувала Святого Миколая – піснею і словом, єднанням та душевністю.

МОЛИТВА ДО МИКОЛАЯ

Святий Миколаю,

Я тебе благаю:

Пошли щастя й світлу долю

Козацькому краю.

Дідусь і бабуся —

Щоб були здорові,

Татусь і матуся —

Щоб жили в любові.

Усім добрим діткам

Принеси гостинці

І подаруй Божу ласку

Кожній сиротинці.

Н. Гуменюк

Ярослав Копельчук

undefined
Hits: 428

00173.jpg  .jpg

Вічний НАШ "ЩЕДРИК".
Візитівка України.
Не має байдужих, хто чує цю просту і фантастичну щедрівочку.
Що вона робить з нами, Українцями?
Куди ми злітаємо, слухаючи її?
І чи можемо забути хто ми є?
З якої далини долинає до нас зимова щедрівка:
Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ЛАСТІІВОЧКА...


Чуєте, Українці? Ластівочка серед зими...
Не забуваймо нашого коріння і наших традицій...
Не забуваймо....

 

 

Сьогодні народився автор нинішнього "ЩЕдрика", забитий совітами - Микола Леонтович.

 

undefined
Hits: 572