Стрітення в перекладі зі старослов’янської – «зустріч». Цього дня відбулася зустріч Бога і людства. А в переносному сенсі – зустрілися два Завіти, і Старий остаточно поступився місцем Новому...

З огляду на те, що для після понівечення пам'ятника трагічно загиблим 1944 року полякам у Гуті Пеняцькій, кремлівські маріонетки ніяк не зупиняться, та вже сплюндрували монумент на місці жертв тоталітарних режимів у Биківні, варто поглянути уважніше, хто стоїть за цим, хто є посередником та провідником кремлівських вказівок, спрямованих на знищення довіри та приязні між народами України та Польщі. 

Прізвища, що закінчуються суфіксом «енко», вважаються найбільш типовими для українців, і не тому, що становлять найбільшу групу, а тому, що практично не зустрічаються у інших слов'янських народів.

Її красу порівнюють з легендарною Гретою Гарбо. Біографію акторки називають таємничою, адже інформацію про її життя вдалось збирати по крупинках із різних джерел.

Зустрічайте ONUKA в Гаазі!

П'ятниця, 23 грудня 2016 09:20

На вас чекає неймовірна подія! 14 січня 2017 року в Paard van Troje м. Гаага відбудеться концерт відомого українського проекту ONUKА.

На висоті п'яти метрів на фресці «Сорок мучеників Севастійських» історик В'ячеслав Корнієнко знайшов напис, якому більше 1000 років. Яку таємницю може приховувати цей напис? Шукайте відповідь у нашій статті.

У неділю, 18 грудня 2016 р., у переддень празника святого отця Миколая, святителя Мир Лікійських, Чудотворця, українська громада центрально-італійського міста Рієті святкувала подвійне свято: храмовий празник та душпастирські відвідини Апостольського візитатора для українців греко-католиків в Італії Преосвященного владики Діонісія (Ляховича). Своєю присутністю свято звеличив і єпископ Рієті монсеньйор Доменіко Помпілі.

19 грудня 2016 року у Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся музичний вечір «Зимова рапсодія», присвячений Дню святого Миколая.

Сторінка 1 із 22