Друзі, відтепер Ви маєте унікальну можливість сповістити закордонним українцям про проведення своїх різних цікавих заходів, акцій, конкурсів, а також висвітлити новини та анонси (коментарі) подій з життя української діаспори!

Вимоги до оформлення матеріалів:
- Статті (новини, замітки) повинні мати тематичну відповідність до інформаційної політики сайту.
- Мова матеріалу: українська.
- Обсяг матеріалу: необмежений.
- Матеріал повинен бути витриманий у етичних та моральних нормах.

Ми піклуємось про якість та достовірність матеріалів на нашому сайті. Тому, якщо у Вас відбулись певні зміни (дата чи час проведення, місце проведення, програма заходу) – просимо оперативно нас повідомляти про них на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Для того, щоб розмістити новину (прикріпити відео, фото та/або текстовий файл), необхідно заповнити форму нижче і Ваша інформація надійде на розгляд редактору. Не забудьте перевірити граматику і орфографію!

Активні дописувачі, які регулярно надсилають новини, до яких у модераторів немає зауважень, отримують право розміщувати новини самостійно та без попередньої перевірки!


Розмістити новину

Click on the image to change it

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті